Aplikace Sygic Car Navigation na veletrhu MWC poprvé představí novou funkci Ceny paliva

Aplikace Car Navigation od Sygic, která má více než 150 milionů uživatelů po celém světě a celosvětové pokrytí, dnes představila novou funkci, která uživatelům umožní sledovat ceny pohonných hmot a s tím související náklady v reálném čase.

Nová funkce Ceny paliva bude dostupná u špičkové aplikace Sygic Car Navigation pro technologie MirrorLink 1.1., Jaguar a Land Rover InControl™ a HondaLink App Launcher. Je optimalizována, aby bezproblémově spolupracovala s dotykovou obrazovkou AppLink ve vozidlech Ford prostřednictvím technologie Smart Device Link (SDL) tohoto automobilového giganta, která bude vystavena ve stánku Ford v hale 1 na veletrhu Mobile World Congress.

Uživatelé budou mít přístup k živým informacím o cenách pohonných hmot poskytovaným službou Oil Price Information Service (OPIS), které jsou zobrazovány přímo z aplikace Sygic Car Navigation na dotykovou obrazovku ve vozidle a tím uživateli umožňují pozorně sledovat provoz na silnici a mít ruce na volantu.

„Nová funkce, která je nadstavbou připojené aplikace Car Navigation a díky níž uživatelé budou moci pozorněji sledovat ceny paliva, kombinuje výhody chytrého telefonu a automobilových technologií. Budete moci používat všechny funkce a osobní a uživatelská nastavení ze svého chytrého telefonu,“ uvedl Peter Schubert, ředitel pro automobilový průmysl v Sygic.

Sygic GPS je světově nejpokročilejší navigační aplikace, která má již 150 milionů stažení a pokrytí více než 200 zemí po celém světě ve více než 40 jazycích. Prostřednictvím aplikace Car Navigation Sygic připojí váš telefon k vašemu vozidlu a umožní tak pokročilou navigaci a uživatelům nabídne přístup k různým standardům připojení pro chytré telefony v automobilovém průmyslu.

Podrobné informace naleznete na stránkách www.sygic.com/car-navigation.