Sygic predstavuje profesionálne riešenie na monitorovanie vozidiel a pracovníkov

Bratislava, Slovensko – Spoločnosť Sygic, ktorá má viac než 85 miliónov používateľov a je globálnym lídrom v oblasti GPS navigácie, oznámila uvedenie aplikácie Sygic FleetWork. Ide o profesionálnu navigáciu spojenú s cloudovými službami na monitorovanie vozidiel a pracovníkov. Aplikácia Sygic FleetWork je okamžite pripravená na používanie a podporuje integráciu s podnikovými systémami.

Firmy s vozovým parkom môžu prostredníctvom aplikácie Sygic FleetWork jednoducho zvýšiť efektivitu podnikania bez toho, aby museli prostriedky zo svojho rozpočtu vynakladať na dodatočný sledovací hardvér, IT infraštruktúru a komplikovanú implementáciu softvéru.

Aplikácia Sygic FleetWork je dostupná ako hotové riešenie pre pracovníkov v teréne alebo ako doplnkový komponent pre systémových integrátorov.

Toto inovatívne riešenie bude predstavené na veľtrhu Transport Logistic v Mníchove, ktorý sa uskutoční 5. – 8. mája.

Riešenie Sygic FleetWork spája známu Fleet Navigáciu spoločnosti Sygic s cloudovými službami a webovým portálom. Prostredníctvom neho môžu manažéri a dispečeri plánovať, optimalizovať, monitorovať a komunikovať so zariadeniami, ktoré používajú ich vodiči a pracovníci v teréne.

Už päť minút po inštalácii môžu dispečeri sledovať a riadiť vozidlá alebo pracovníkov v teréne pomocou interaktívnej mapy aplikácie Sygic FleetWork priamo zo svojho obľúbeného prehliadača. Môžu tiež rýchlo navigovať vodičov na presné miesta pomocou profesionálnej aplikácie Fleet Navigation.

„Uvedomili sme si, že na trhu chýba efektívne multifunkčné riešenie pre zákazníkov, ktorí nechcú investovať do komplexnej IT infraštruktúry, dokonca ani do monitorovacieho hardvéru,“ vysvetľuje Martin Strigáč, Business Solution Director spoločnosti Sygic. „Tento potenciál sme zužitkovali a našu profesionálnu navigáciu sme rozšírili o funkcie na monitorovanie vozidiel a pracovníkov.“

Sygic FleetWork je navrhnutá tak, aby ju bolo možné integrovať aj s podnikovými systémami zákazníkov. Systémoví integrátori a partneri môžu začleniť Sygic FleetWork ako doplnkový komponent do svojich profesionálnych balíkov a poskytnúť zákazníkom pridanú hodnotu. To všetko bez rizík a len s minimálnymi investíciami.

Bezplatná 14-dňová skúšobná verzia aplikácie Sygic FleetWork od spoločnosti Sygic je dostupná pre firmy na webovej stránke spoločnosti Sygic: www.sygic.com/fleetwork. Aplikácia je k dispozícii v Európe, Severnej Amerike a Austrálii už od 4,99 eur bez DPH mesačne na jedno zariadenie.