Celoživotní licence Sygic se slevou pouze během Black Friday

24. 11. 2020

Na své si přijdou především vyznavači praktických dárků, které slouží po celý život. Na Black Friday Sygic zahájil prodej celoživotních licencí k navigačním aplikacím pro Android a iOS se slevou 83 %. Sygic také nabízí své špičkové doplňkové funkce pro všechny motoristy a cestovatele za cenu nižší o 60 %.

Až do 29. listopadu si zákazníci mohou zakoupit prémiovou licenci Sygic GPS Navigation zahrnující 51 off-line evropských map za speciální cenu 8,99 euro. Licence vám umožňuje používat pravidelně aktualizované vysoce kvalitní mapy s praktickými funkcemi, mezi které patří omezení rychlosti, hlasová navigace a asistent pro jízdu v pruzích. Cena licence pro balíček s on-line dopravní informace v reálném čase je 13,99 euro. Licenci pro balíček obsahující 195 off-line světových map nyní pořídíte za pouhých 17,99 euro.

Pro společnost Sygic je typické, že neustále usiluje o nové inovace při vývoji doplňkových funkcí, díky kterým je řízení bezpečnější i efektivnější. Na Black Friday si uživatelé mohou koupit doplňkové funkce – Real view, Head-up display a Cockpit nebo Dashcam s 60% slevou.

V tomto roce Sygic vylepšil svou GPS navigaci o několik nových a zajímavých funkcí. Řidiči elektrických a hybridních vozů mohou nyní využívat bezplatný režim EV. S ní můžete svou trasu naplánovat nejenom se zastávkami na dobíjecích stanicích, ale také za dobití zaplatit přímo v aplikaci Sygic. Při plánování cesty obnášející překročení státních hranic uživatelé aplikace se systémem Android získají nejaktuálnější informace týkající se situace COVID-19 v příslušné zemi. Nejnovější doplňkovou funkcí v aplikaci Sygic GPS Navigation je Mobile Speed Cam. Řidiče upozorňuje na mobilní rychlostní radary na jejich trase.