Sygic predstavuje novú verziu Sygic Car Navigation

04. 08. 2016

Používatelia môžu teraz vyskúšať novú verziu aplikácie Sygic Car Navigation pre iOS v 7 dňovej skúšobnej verzii iba za 0,99 EUR. K dispozícii sú všetky prémiové funkcie vrátane pripojenia vozidla prostredníctvom systémov InControl™ a Honda Display Audio. Súčasťou aktualizácie sú aj úplne nové mapy a možnosť zakúpiť si službu Live Services v aplikácii.

Aplikácia Sygic Car Navigation je špeciálne optimalizovaná, aby spolupracovala s infotainment systémom zabudovaným vo vozidle, a je kompatibilná s rôznymi výrobcami vozidiel*. Ak chcete mať na ovládacom paneli svojho vozidla navigáciu svetovej triedy, stačí si stiahnuť aplikáciu Sygic Car Navigation do telefónu iPhone a cez kábel USB ho prepojiť s palubným infotainment systémom vozidla. Ďalšie informácie o tom, ako to funguje.

Prvých 7 dní môžete používať všetky prémiové funkcie ako pripojenie vozidla, podrobnú navigáciu s hlasovými pokynmi, upozornenia na obmedzenie rýchlosti, pohľady na križovatku či asistenta jazdných pruhov. Po 7 dňoch si môžete kúpiť doživotnú prémiovú licenciu s funkciou pripojenia vozidla za 79,99 EUR alebo doživotnú prémiovú licenciu na smartfón za 29,99 EUR. Po skončení skúšobného obdobia môžete naďalej bezplatne používať základné funkcie aplikácie.

Live Services: Dopravné informácie + databáza rýchlostných radarov

Služba Live Services ponúka výkonnú kombináciu aktuálnych dopravných informácií a databázy rýchlostných radarov v jednom skvelom produkte dokonca za nižšiu cenu. So službou Live Services môžete vyhľadať najrýchlejšiu trasu do svojho cieľa na základe aktuálnych podmienok na cestách. Najčerstvejšie informácie z najväčšej svetovej online databázy rýchlostných radarov pomôžu používateľom jazdiť bezpečnejšie a vyhnúť sa vysokým pokutám. Služba Live Services je teraz dostupná v aplikácii Sygic Car Navigation za 19,99 EUR na 1 rok.

*Jaguar, Land Rover a Honda. Zoznam krajín, v ktorých Honda podporuje pripojenie vozidla v rámci aplikácie Sygic Car Navigation, je k dispozícii na: https://www.jp.hondalink.com/app/Sygic/