Eurowag i Sygic łączą siły w celu zbudowania innowacyjnych usług w zakresie mobilności

18. 04. 2019

Eurowag i Sygic łączą siły w ramach swojej długoterminowej strategii tak, by stać się wiodącym dostawcą rozwiązań z obszaru mobilności.

Spółka Eurowag, która jest najszybciej rozwijającym się europejskim dostawcą rozwiązań z obszaru mobilności wraz ze spółką Sygic, jednym ze światowych liderów w branży nawigacji, poinformowały, że łączą siły w celu dostarczania najwyższej jakości produktów i usług.

Połączenie know-how, technologii i bazy danych stanowi krok do osiągnięcia przez klientów oszczędności kosztów i wdrożenia innowacji w przemyśle transportowym. „Obecnie działania kierowców i sposób planowania tras opierają się na ich doświadczeniu z przeszłości oraz intuicji. Integracja pozwoli nam zmienić proces podejmowania decyzji zmierzający do wprowadzenia oszczędności naszych klientów i podnoszący efektywność ich działalności. Naszym głównym celem jest sukces klientów Eurowag” - mówi Martin Vohánka, CEO Eurowag.

Ustanowienie strategicznego partnerstwa pomiędzy firmą Eurowag i SYGIC jest kolejnym krokiem w kierunku elektronicznej integracji usług Eurowag. Po serii dużych inwestycji w modernizację infrastruktury IT firmy planują dalszy rozwój zintegrowanych usług.

„Jesteśmy przekonani, że nasza szeroka wiedza z obszaru nawigacji samochodowej i rozwiązań lokalizacyjnych w segmencie B2B i B2C, w połączeniu z know-how wiodącej firmy działającej w branży technologii finansowych, doprowadzi do rewolucji w przemyśle transportowym” - dodaje Martin Strigac, dyrektor generalny spółki Sygic.