Sygic konečně podporuje CarPlay i ve své GPS navigaci pro kamiony a karavany

15. 11. 2023

Uživatelé navigace Sygic GPS Truck a Caravan nyní mají k dispozici dlouho očekávanou funkci zrcadlení na displej vozidla. Společnost Sygic vyslyšela poptávku řidičů velkých vozidel a funkce CarPlay pro zařízení se systémem iOS je na světě. Android Auto bude brzy následovat.

Navigace Sygic GPS pro kamiony a karavany slouží rychle se rozrůstajícímu segmentu profesionálních řidičů kamionů a fanoušků karavanů a má více než pět milionů uživatelů. Řidiči, kteří mají mobilní zařízení s operačním systémem iOS, teď provedou jednoduché spárování s vozidlem a díky nově podporovanému připojení přes Apple CarPlay si mohou vychutnat pohodové navigační prostředí na širším displeji vozidla s vestavěným zvukovým systémem.

Navigace Sygic GPS Truck & Caravan Navigation je speciálně navržena s ohledem na jedinečné požadavky velkých vozidel a od tradičních navigačních systémů se v lecčem liší. Poskytuje trasy na míru, přičemž upřednostňuje bezpečnost a pohodlí kvůli rozměrům vozidla, maximální rychlosti, emisím a specifikacím nákladu nebezpečných materiálů.

Oblíbenou funkcí navigace Sygic je také dostupnost offline map, které se starají o ničím nerušenou navigaci i v oblastech s omezeným připojením. Řešení navíc nabízí dopravní informace a odhadovaný čas příjezdu v reálném čase, upozornění na rychlostní radary, upozornění na rychlostní limity nebo dynamickou asistenci pro jízdu v jízdních pruzích.

Uživatelé systému Android se už teď mohou těšit na chystanou aktualizaci, která vyjde ještě v tomto tomto roce a umožní jim zrcadlit navigaci Sygic GPS Truck a Caravan do infotainmentu vozidla přes systém Android Auto.