Slovenský Sygic ako TOP navigačná aplikácia v novom Huawei AppStore

26. 10. 2017

Navigácia Sygic GPS, ktorej dôveruje viac ako 200 miliónov užívateľov po celom svete, bola práve uvedená ako aplikácia číslo jedna v kategórii navigácií v obchode s aplikáciami Huawei AppStore, ktorý bude v najbližšej dobe spustený naprieč Európou.

Táto správa bola oznámená na Huawei Eco-Connect Europe 2017, najväčšej udalosti spoločnosti Huawei v Európe, kde sa k oznámeniu na hlavnom pódiu pripojil aj CEO spoločnosti Sygic, Michal Stencl. Huawei AppStore zhromažďuje iba tie najlepšie aplikácie na svete, vyžaduje ich pravidelnú aktualizáciu a hodnotenie štyrmi a viac hviezdičkami.

„Táto pocta vzdáva česť pokrokom spoločnosti Sygic v role popredného inovátora v oblasti navigácie, ako aj jej súčasnej pozícii lídra v oblasti globálnej navigácie“ uviedol Michal Stencl. „Vďaka podpore a promu zo strany spoločnosti Huawei AppStore je Sygic ešte bližšie k svojmu cieľu jedného dňa navigovať každého človeka na svete.“

Dve aplikácie od spoločnosti Sygic - Sygic GPS Navigácia a Fuelio, budú dostupné v novom obchode s aplikáciami. Prvá, Sygic GPS Navigácia, je najlepšie hodnotenou vo svojej kategórii. Dostupná vo viac ako 200 krajinách a 40 jazykoch, Sygic GPS Navigácia je najpokročilejšou navigačnou aplikáciou na svete, a ponúka niekoľko inteligentných navigačných funkcií, ako napríklad offline mapy alebo jednoducho ovládateľné rozhranie. Tá druhá,Fuelio, je nenáročná a ľahko použiteľná aplikácia pre systém Android, ktorá šoférom šetrí peniaze tým, že sleduje výdavky ako prejdenú vzdialenosť, servis vozidla a spotrebu paliva.

„Spoločnosť Sygic sa snaží posúvať hranice v oblasti navigácie. Táto filozofia priamo prispela k vybudovaniu našej značky ako lídra v oblasti navigácie a riešení mobility,“ dodal Stencl. Tešíme sa, ako predstavíme nové špičkové prémiové funkcie a ďalšie novinky v našom portfóliu globálnych partnerstiev. Vďaka tomuto partnerstvu rýchlo rastúcich spoločností získajú používatelia Huawei výhody presnosti najpokročilejšej navigácie, skvelú používateľskú skúsenosť a štýlový dizajn od spoločnosti Sygic.

„Huawei má nesmiernu radosť z partnerstva so slovenskou spoločnosťou Sygic, zvyšujúc tak kvalitu Huawei AppStoru a zároveň rozpoznateľnosť našich zákazníkov a ich užívateľské zážitky s aplikáciami Sygicu,," povedal Dr. Jaime Gonzalo, viceprezident Consumer Cloud Service EU.

Obchod s aplikáciami Huawei je v súčastnosti jedným z najväčších a najrýchlejšie rastúcich v Číne, a je dodávaný už nainštalovaný vo všetkých mobilných telefónoch Huawei. Rok 2017 je svedkom jeho expanzie do Európy, Australázie, Ázie a Afriky, pričom vstup na zvyšné trhy sveta je naplánovaný na rok 2018, čím sa vytvorí skutočne globálny obchod pre systém Android. Narozdiel od iných obchodov s aplikáciami, Huawei ponúka iba tie najlepšie na trhu. Nové aplikácie sú posudzované Huawei týmom pre aplikácie, a ak sú uvedené do ponuky, musia získať a udržať si vysoké hodnotenie.

O aplikácii Sygic GPS Navigácia
Navigácia Sygic GPS je najpokročilejšia navigačná aplikácia na svete. Mnoho inteligentných navigačných funkcií, krásne offline mapy a jednoducho ovládateľné rozhranie poskytujú výnimočný užívateľský zážitok. Nástroju spoločnosti Sygic pre mapy a navigáciu dôveruje viac ako 200 miliónov používateľov na celom svete, a je dostupný používateľom v každom štáte uznanom OSN.

O aplikácii Fuelio
Fuelio je nenáročná a ľahko použiteľná aplikácia pre operačný systém Android, ktorá slúži na sledovanie prejdených vzdialeností, spotreby paliva a nákladov na palivo. Pomocou tejto aplikácie môžete sledovať výdavky na vozidlo, jednotlivé tankovania, spotrebu paliva, prejdenú vzdialenosť vozidla, náklady na palivo či ceny paliva a ušetriť peniaze.