Sygic představuje novou verzi Sygic Car Navigation

04. 08. 2016

Uživatelé si nyní mohou vyzkoušet novou verzi aplikace Sygic Car Navigation pro systém iOS prostřednictvím nové 7denní zkušební verze za pouhých 0,99 EUR. K dispozici jsou všechny prémiové funkce, včetně možnosti připojení k vozidlu se systémy InControl™ a Honda Display Audio. Tato nová aktualizace rovněž zahrnuje zbrusu nové mapy a nové nákupy prostřednictvím služby Live Services přímo v aplikaci.

Aplikace Sygic Car Navigation je speciálně optimalizována pro spolupráci s integrovaným informačním systémem a je kompatibilní s automobily od různých výrobců*. Pokud chcete mít v ovládacím panelu vozidla špičkovou navigaci, stačí si jen stáhnout aplikaci Sygic Car Navigation do vašeho telefonu iPhone a ten poté připojit pomocí USB kabelu k integrovanému informačnímu systému vozidla. Zjistěte další informace o tom, jak to funguje.

Během prvních 7 dní můžete využívat všechny prémiové funkce, jako je možnost připojení k vozidlu, podrobná navigace s hlasovými pokyny, upozornění na rychlostní omezení nebo zobrazení křižovatek a asistent pro jízdu v pruzích. Po uplynutí 7 dnů si můžete buď za 79,99 EUR zakoupit prémiovou doživotní licenci s možností připojení k vozidlu, nebo si zvolit prémiovou doživotní licenci za 29,99 EUR pouze pro váš smartphone. Po uplynutí zkušebního období můžete aplikaci nadále zdarma používat, ovšem k dispozici budou jen její základní funkce.

Služby Live Services: Dopravní informace + databáze rychlostních radarů

Služba Live Services spojuje výhody informací o dopravní situaci v reálném čase a databáze rychlostních radarů do jednoho úžasného produktu za ještě nižší cenu. Služba Live Services vám pomůže najít nejrychlejší trasu k požadovanému cíli podle aktuální situace na silnicích. Okamžité informace z největší online databáze rychlostních radarů na světě uživatelům pomohou jezdit bezpečněji a vyhnout se drahým pokutám. Služba Live Services je nyní k dispozici v aplikaci Sygic Car Navigation za 19,99 EUR za 1 rok.

*Jaguar, Land Rover a Honda. Seznam zemí, kde společnost Honda podporuje možnost připojení aplikace Sygic Car Navigation k vozidlu, naleznete zde: https://www.jp.hondalink.com/app/Sygic/