Sygic představuje bezplatnou funkci Flight Tracker pro aplikaci Family Locator

22. 06. 2016

Společnost Sygic, tvůrce nejpokročilejší navigační aplikace na světě, uvedla, že všichni uživatelé její oblíbené aplikace Family Locator budou mít přístup k přepracované funkci Flight Tracker. Pomocí této funkce, která byla dříve dostupná pouze prémiovým uživatelům, mohou nyní rodiče sledovat své děti, ať už se nacházejí kdekoli na světě.

GPS aplikace společnosti Sygic, kterou využívá více než 130 milionů jedinečných uživatelů, pokrývá až na několik málo ostrovů celou planetu. Zásluhou spolupráce se společností FlightAware umožňuje společnost Sygic informovat rodiny o odletu, příletu, zpoždění nebo zrušení letu bez nutnosti GPS signálu nebo datového připojení. Tato nová aktualizace znamená, že se Family Locator stala první aplikací na světě, která rodinným příslušníkům nabízí bezplatné informace o letu. Uživatelé nyní mohou sledovat své příbuzné, ať jsou kdekoli.

„S tím, jak se neustále rozšiřují možnosti cestování pro všechny, je čím dál žádanější mít k dispozici způsob komunikace mezi rodinnými příslušníky nacházejícími se kdekoli na světě,“ prohlásil Michal Štencl, CEO a zakladatel společnosti Sygic. „Jsme rádi, že pomocí aplikace Family Locator a funkce Flight Tracker můžeme zajistit rodinám klid a jistotu, když jsou jejich příbuzní na cestách.“

Aplikace Family Locator, která je dostupná pro platformy iOS i Android, se může pochlubit celou řadou bezplatných funkcí a také exkluzivními možnostmi pro prémiové uživatele. Mezi funkce nabízené zdarma patří přehled o letech poskytující základní informace o letu; zjištění polohy v reálném čase; upozornění na nahlášení polohy a nouzové zprávy SOS; upozornění na bezpečné a nebezpečné zóny a bezplatné zasílání zpráv. Uživatelé verze Premium budou mít nyní k dispozici podrobnější informace o letech a sedmidenní historii uvádějící polohu a pohyb osob blízkých uživatelům. Aplikace Family Locator byla rovněž testována a schválena 70 000 rodinami a obdržela i ocenění Parent Tested Parent Approved.

Každý rok se během cest ztratí tisíce osob. Za posledních více než dvacet let se na celém světě pohřešovalo přes čtyři miliony lidí. Pokud se příbuzní ze svých cest už nevrátí, znamená to pochopitelně zármutek pro velmi mnoho rodinných příslušníků. Nyní aplikace Family Locator a funkce Flight Tracker přinášejí klid a jistotu všem lidem na celém světě, protože v reálném čase poskytují informace o místě pobytu jejich blízkých bez ohledu na to, zda cestují po zemi, po moři nebo letecky.

„Family Locator je neocenitelný nástroj pro rodiny, které chtějí zůstat v kontaktu se svými blízkými,“ pokračuje Štencl. „Společnost Sygic je hrdá na to, že může nabídnout našim zákazníkům nejinovativnější rodinnou GPS aplikaci na trhu, která představuje bezkonkurenční, avšak zároveň cenově dostupné řešení zajišťující bezpečnost dětí všech věkových kategorií.“