Sygic představí Maps & Navigation SDK pro mobile development na MWC Americas 2017 v San Franciscu

13. 09. 2017

Sygic, přední společnost v oblasti GPS technologií představuje svou Sygic Mobility Development Kit (SDK) na MWC 2017 v San Franciscu, což je přední oborová událost v rámci amerických kontinentů. V době od 12. do 14. září vývojáři mohou prozkoumat demo verzi Sygic Mobile SDK ve stánku w.621 pavilónu NEXTech.

Mapovému a navigačnímu modulu Sygic důvěřuje více než 200 milionů uživatelů po celém světě, přičemž toto bude poprvé, kdy společnost nabídne svou technologii vývojářům mobilních aplikací.

Inovativní přístup
Záměrem je nabídnout maximální flexibilitu pro vývojáře mobilních a automobilových aplikací, kteří si mohou vybrat mezi různými poskytovateli mapového obsahu (v tomto případě TomTom a OSM), používat on-line, off-line a hybridní mapové a navigační systémy, informace v reálném čase o dopravě a možnostech parkování, či dokonce specifické trasování pro nákladní vozy k použití ve svých aplikacích. Sygic Mobility Development Kit je k dispozici v modulární architektuře zahrnující rozhraní API pro mapy, hledání, navigaci a trasování, a optimalizaci podporující jakékoliv případy použití, které mohou v budoucnosti nastat v oblasti mobility.

„Chceme sdílet naše rozsáhlé zkušenosti a know-how při modernizaci řešení GPS s ostatními vývojáři, abychom mohli vytvářet nové a zajímavé produkty“, uvedl Pavol Magic, vedoucí obchodního rozvoje v Sygic. „Světový mobilní kongres – se všemi jeho ambiciozními a inovativními účastníky – představuje perfektní místo pro představení naší SDK ostatním talentovaným vývojářům.“

Světový mobilní kongres GSMA slouží jako největší globální veletrh pro mobilní průmysl, na kterém se setkávají nejvyšší manažeři zastupující mobilní operátory, výrobce zařízení, poskytovatele technologií, obchodníky a majitele obsahu z celého světa.

„Sygic si klade za cíl prozkoumat mezní možnosti navigace, což je koncept, který přímo přispěl k podpoře našeho věhlasu jako vedoucí společnosti v oblasti navigací,“ dodal Magic. „Je pro nás důležité, abychom se vyvíjeli nejenom jako společnost, ale také aby se vyvíjelo celé odvětví jako celek; z tohoto důvodu chceme sdílet naše znalosti s nejtalentovanějšími lidmi v tomto odvětví“.