Eurowag a Sygic spojují síly a usilují o vytváření mobilních služeb budoucnosti

18. 04. 2019

Eurowag a Sygic spojují síly v rámci svých dlouhodobých strategií, aby se společně mohly stát předním poskytovatelem řešení v oblasti mobility.

Společnost Eurowag, která je nejrychleji rostoucím evropským poskytovatelem řešení v oblasti mobility, společně se společností Sygic, což je jeden z globálních lídrů v oblasti mobilní navigace a lokalizačních služeb, oznámily, že spojí své síly za účelem poskytování špičkových produktů a služeb.

Tento krok představuje spojení know-how, technologií a velkého množství dat, a jeho smyslem je dosáhnout rozsáhlých nákladových úspor zákazníků a inovací v dopravním průmyslu. V současné době jsou chování řidičů a jejich zvyky v oblasti plánování tras založeny převážně na zkušenostech z minulosti a na intuici.

„Prostřednictvím tohoto kroku plánujeme transformovat tento proces na rozhodování založené na datech, které bude šetřit peníze našich zákazníků a zvýší efektivnost jejich podnikání. Naším hlavním cílem je jejich úspěch,“ říká Martin Vohánka, generální ředitel Eurowag.

Tento postup je dalším konkrétním krokem směrem k digitální integraci služeb Eurowag, který přichází po nedávné řadě rozsáhlých investic do modernizace IT infrastruktury společnosti, jejíž pokračování je plánováno do budoucnosti.

„Jsme přesvědčeni, že naše rozsáhlé know-how ve spotřebitelském i firemním segmentu, v oblasti automobilové navigace a lokalizačních řešení ve spojení s know-how přední společnosti podnikající v oblasti finančních technologií, která se zaměřuje na integrovanou mobilitu, povede k revoluci dopravního průmyslu budoucnosti,“ dodává Martin Strigac, generální ředitel společnosti Sygic.