Doživotná licencia Sygicu v mimoriadnej zľave len počas Black Friday

24. 11. 2020

Vyznávači praktických darčekov na celý život si teraz prídu na svoje. Na Black Friday Sygic odštartoval predaj doživotných licencií svojej navigačnej aplikácie pre zariadenia s operačným systémom Android aj iOS so zľavou až 83%. K tomu ponúka vynikajúce doplnky pre všetkých motoristov a cestovateľov so zľavou 60%.

Zákazníci majú príležitosť kúpiť prémiovú licenciu Sygic GPS Navigation s 51 európskymi mapami za výnimočnú cenu 8,99€ do 29. novembra. Licencia umožňuje doživotne využívať kvalitné a pravidelne aktualizované offline mapy, rýchlostné upozornenia, hlasovú navigáciu či asistenta jazdných pruhov. V balíku spolu s aktuálnymi dopravnými online informáciami Traffic je licencia k dispozícii za 13,99€, balík s offline mapami 195 krajín sveta je teraz dostupný len za 17,99€.

Sygic je známy vývojom stále nových inovatívnych doplnkových funkcií, ktoré robia šoférovanie bezpečnejším a efektívnejším. Počas Black Friday majú zákazníci možnosť zakúpiť si k svojej navigácii užitočné doplnky Real View Navigation, Head-up Display, Cockpit či Dashcam so zľavou až 60%.

Tento rok Sygic pridal do svojej GPS navigácie niekoľko zaujímavých noviniek. Jednou z nich je bezplatný režim pre elektrické a hybridné autá, ktorý okrem plánovania trasy so zastávkami na nabíjacích staniciach umožňuje aj platbu za nabíjanie priamo v aplikácii Sygic. Majiteľom mobilov s operačným systémom Android pri plánovaní trasy cez štátne hranice poskytne Sygic informáciu o aktuálnej pandemickej situácii v danej krajine. Najnovším doplnkom Sygic GPS Navigácie je funkcia Mobile Speed Cameras, ktorá šoféra upozorní na mobilné rýchlostné radary na trase.