Off-line Sygic GPS Navigace je nyní k dispozici na Android Auto

05. 04. 2021

Jedna z nejočekávanějších událostí pro řidiče používající telefony se systémem Android je tady. Sygic GPS Navigation je nyní dostupná na Android Auto jako jedna z prvních navigačních aplikací, která využívá off-line mapy. Sygic v současnosti používá více než 200 milionů uživatelů po celém světě.

Sygic GPS Navigation v Android Auto přináší zcela nový zážitek a úroveň komfortu. Zrcadlení navigační aplikace na displej vašeho vozu přispívá k bezpečnějšímu používání navigace a dále eliminuje omezování výhledu přes čelní sklo zařízeními nebo nutnost dívat se na telefon či jej ovládat během řízení.

Po připojení telefonu ve vozidle s podporou Android Auto se aplikace zobrazí na dotykovém displeji vozidla. Uživatelské rozhraní s velkými tlačítky a intuitivním designem se snadno ovládá. 3D mapy, texty a značky jsou dobře čitelné. A díky připojení k audio systému vozidla jsou hlasové pokyny navigace zřetelnější.

Jako bonus Sygic GPS Navigation používá off-line mapy, které se postarají o navigaci i v oblastech se slabým datovým signálem. Kromě výše uvedených parametrů aplikace nabízí i další funkce zvyšující bezpečnost: upozornění na omezení rychlosti, prediktivní trasování předpovídající dopravní zácpy a jednoduchého asistenta pro jízdu v pruzích umožňující bezpečnější přejíždění mezi jízdními pruhy.

Integrace s Android Auto umožňuje uživatelům používat v navigaci a mapách Sygic své personalizované preference v každém kompatibilním vozidle. To je velmi praktické pro všechny řidiče firemních vozidel, vozidel z půjčovny nebo vozů carsharingové služby.

Agilní tým vývojářů slovenské společnosti Sygic tento projekt dokončil po několika měsících intenzivní práce. „Máme radost, že jsme byli přizvání jako partner s přednostním přístupem do knihovny aplikací Adroid for Cars a že Sygic je nakonec dostupný přes displeje vozidel jako skvělá navigační varianta. Věříme, že uživatelé ocení naše nádherné off-line mapy a také další funkce, díky kterým je Sygic spolehlivým a bezpečným průvodcem na silnicích, navíc vždy v souladu s nejnovějšími trendy uživatelského komfortu,“ uvedl Lukáš Dermek, produktový šéf ve společnosti Sygic.

Sygic GPS Navigation v systému Android Auto bude pro uživatele v podporovaných zemích vydávána postupně.

Error

This page is currently offline due to an unexpected error. We are very sorry for the inconvenience and will fix it as soon as possible.

Advice for developers and administrators:
Enable debug mode to get further information about the error.