Aplikacja Sygic Car Navigation z funkcjami Pioneer

31. 05. 2018

Gigant nawigacyjny Sygic: www.sygic.com text: Sygic), cieszący się zaufaniem ponad 200 milionów użytkowników na całym świecie, i Pioneer Electronics, przodujący producent nagłośnienia samochodowego, ogłosili dzisiaj, że nawiązują współpracę. Technologia Sygic jest dostępna na platformy iOS i Android, a najlepsza w swojej klasie aplikacja Sygic Car Navigation została zoptymalizowana do współpracy z odbiornikami Pioneer Multimedia wyposażonymi w funkcję łączności ze smartfonami AppRadio.

Zgodność rozwiązań Sygic i Pioneer pozwala korzystać z nawigacji samochodowej także tym, którzy nie chcą kupować nowego samochodu albo nie mają ochoty czekać, aż wybrany przez nich producent nadrobi zaległości technologiczne. Aplikacja Sygic Car Navigation łączy się z linią używanych urządzeń Pioneer i przesyła obraz bezpośrednio do ekranu dotykowego pojazdu, umożliwiając kierowcom korzystanie z zaawansowanych funkcji nawigacji, takich jak najnowsze mapy offline z dożywotnimi darmowymi aktualizacjami, informacje o natężeniu ruchu, usługi znajdowania miejsc parkingowych, ostrzeżenia o fotoradarach, dynamiczny asystent pasa ruchu, sprawdzanie cen paliw, wyszukiwanie milionów punktów POI i wiele więcej.

„Współpraca z firmą Pioneer to dla nas wielki zaszczyt – dzięki temu możemy korzystać z jej zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Naszym wspólnym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach i ułatwienie jazdy kierowcom, aby czerpali z niej jeszcze więcej przyjemności” – mówi Štefan Jančiga, wiceprezes działu ds. motoryzacji w Sygic.

„Z przyjemnością rozpoczynamy współpracę z Sygic, dzięki której rozszerzymy wybór aplikacji nawigacyjnych oferowany naszym użytkownikom. Nawigacja samochodowa to kwestia osobistych preferencji, a aplikacja Sygic to bardzo popularne rozwiązanie, dzięki czemu będziemy mogli zadowolić jeszcze więcej klientów” – mówi Ronan McDonagh, dyrektor generalny ds. planowania technologii multimedialnych w Pioneer.

Aplikacja Sygic Car Navigation została specjalnie zoptymalizowana pod kątem współpracy z wbudowanym systemem informacyjno-rozrywkowym samochodu dzięki połączeniu smartfona z komputerem pokładowym. Kierowcy samochodów z systemami Pioneer Multimedia mogą wygodnie sterować swoją aplikacją nawigacyjną na dużym i wyraźnym wyświetlaczu samochodowym. Technologia ta ma za zadanie uwolnić kierowcę od konieczności patrzenia na telefon podczas jazdy.

Opisywana jako jedna z najlepszych aplikacji na świecie przez BBC, aplikacja Sygic jest dziś prawdziwym liderem w dziedzinie nawigacji. „Filozofią firmy Sygic jest przesuwanie granic możliwości nawigacji. W późniejszych miesiącach 2018 roku planujemy wprowadzenie kolejnych rewolucyjnych innowacji”.