Sygic uvádí jedinečnou navigační aplikaci pro Apple Watch

14. 07. 2015

Sygic, celosvětová jednička v oblasti navigace, s radostí oznamuje, že nabízí svou proslulou navigační aplikaci Sygic GPS Navigation i pro Apple Watch. Díky této aktualizaci se nejnovější navigační aplikace Sygic s pokročilými funkcemi a moderním rozhraním dostane na zápěstí uživatelů Apple Watch na celém světě.

Současným uživatelům aplikace Sygic GPS Navigation stačí provést aktualizaci aplikace a budou moci využívat špičkovou navigaci na svých chytrých hodinkách Apple Watch, aniž by museli cokoli dokupovat. Rychlá a jednoduchá aktualizace umožňuje okamžitou synchronizaci zařízení, jakmile řidič opustí vozidlo. Poslední metry jeho cesty ho budou navigovat chytré hodinky. Aplikace Sygic GPS Navigation umožňuje bezproblémové propojení chytrých telefonů, zábavních systémů ve vozidle a chytrých hodinek – mění tak způsob, jakým jsou lidé spojeni s okolním světem prostřednictvím moderních mobilních technologií.

Softwarová aktualizace aplikace Sygic GPS Navigation přináší rozšířené navigační funkce, nepřekonatelnou přesnost GPS, moderní design a výjimečné uživatelské rozhraní. Tato inovativní aplikace je na všech platformách plně přizpůsobitelná, nabízí uživatelům bezkonkurenční možnosti plánování s využitím podrobných map a také extrémně rychlé rozhraní s možností zrcadlení na několika zařízeních. Aplikace Sygic na rozdíl od ostatních navigačních aplikací na trhu poskytuje hybridní řešení pro bezpečnou navigaci, které funguje i bez připojení k internetu a využívá propojení moderních online služeb s podrobnými offline mapovými podklady.

Společnost Sygic je plně oddána svému poslání poskytnout možnosti navigace každému řidiči na světě – poslání, které má s každým dalším vydáním této revoluční aplikace čím dál blíže svému naplnění. Tento výrazný úspěch navazuje na tradici prvenství společnosti Sygic: kromě toho, že zaujímá přední pozici na trhu s chytrými hodinkami Apple Watch, společnost Sygic v roce 2009 jako první nabídla plnohodnotnou navigační aplikaci pro iOS a také byla první, kdo se mohl počátkem roku 2015 pochlubit kompletní certifikací MirrorLink pro Evropu a Severní Ameriku.

„Velmi nás ve společnosti Sygic těší, že jsme mohli představit nejnovější softwarovou aktualizaci pro Apple Watch, a jsme hrdí, že jsme tímto krokem upevnili naši pozici absolutní jedničky v oblasti navigačních aplikací. Aplikace Sygic tak nyní podporuje také chytré hodinky Apple Watch a nadále pomáhá uživatelům pohodlně poznávat, prozkoumávat a objevovat svět,“ uvedl Michal Štencl, CEO společnosti Sygic.

Aplikace Sygic GPS Navigation je nejčastěji stahovanou hybridní navigační aplikací pro chytrá zařízení a propojené automobily na světě. Produkty společnosti Sygic v současné době využívá 95 milionů zákazníků na celém světě a toto číslo stále stoupá, což ze společnosti Sygic dělá hrdého celosvětového lídra v oblasti navigací GPS.