Sygic na ceste k ovládnutiu automobilového trhu

Sygic, líder v oblasti navigačných aplikácií, s potešením predstavuje novú verziu svojej aplikácie Sygic Car Navigation pre prepojené vozidlá. Nová verzia tejto hybridnej navigačnej aplikácie prináša výkonnú kombináciu najobľúbenejších online funkcií – dopravných informácií v reálnom čase a upozornení na mobilné rýchlostné radary – v jednom skvelom doplnkovom produkte Live Services.

Aplikácia Sygic Car Navigation vychádza z aplikácie Sygic GPS Navigation, ktorá je najsťahovanejšou offline navigačnou aplikáciou na svete – používa ju viac ako 100 miliónov používateľov v 115 krajinách.

Kľúčom k úspechu spoločnosti Sygic v oblasti služieb pre prepojené vozidlá je sofistikovaná presnosť, elegantný priekopnícky dizajn, rýchle intuitívne používateľské rozhranie a partnerstvá s najväčšími automobilovými gigantmi na trhu. V súčasnosti Sygic spolupracuje so spoločnosťami Jaguar Land Rover (InControl), Honda, ŠKODA Auto (MirrorLink), Volkswagen a PSA Peugeot Citroën (MirrorLink). Sygic Car Navigation bezproblémovo funguje aj s ďalšími aplikáciami ako AppRadio, MySpin a mnohými ďalšími, čím posúva hranice univerzálnej navigačnej prepojiteľnosti pre inteligentné zariadenia.
Tento výnimočný úspech upevnil pozíciu spoločnosti Sygic ako odvetvového štandardu pre hybridné navigácie v rámci prepojenej automobilovej technológie.

Všetci vodiči vozidiel kompatibilných s technológiou MirrorLink majú prístup k prémiovým funkciám aplikácie Sygic Car Navigation vrátane bezplatných aktualizácií máp, dynamického asistenta jazdných pruhov, zobrazovania križovatiek a mnohých ďalších funkcií. Nedávnou certifikáciou technológie MirrorLink sa spoločnosť Sygic dostala opäť o krok bližšie k naplneniu svojho poslania sprevádzať každého vodiča na svete.

Používatelia novej verzie aplikácie Sygic Car Navigation budú môcť využívať úplne prepracovanú funkciu zobrazovania dopravy v reálnom čase s automatickou zmenou trasy v prípade vzniku zdržania na ceste. Budú tak môcť ušetriť čas, pretože sa vyhnú kolónam a jednoducho nájdu najrýchlejšiu trasu do cieľa na základe aktuálnych podmienok na cestách, ktoré sa aktualizujú každé dve minúty.

Online upozornenia na mobilné rýchlostné radary sú skvelým spoločníkom na cestách pre milióny dochádzajúcich, ktorých už neprekvapia mobilné radary pohybujúcich sa po ich trase. Najnovšie informácie z najväčšej svetovej online databázy rýchlostných radarov pomôžu vodičom jazdiť bezpečnejšie a vyhnúť sa vysokým pokutám. Upozornenia na mobilné rýchlostné radary sú jednou z najobľúbenejších funkcií aplikácie Sygic Car Navigation – denne ju Sygic aktualizuje o 60 000 upozornení.

Live Services sa budú dať kúpiť priamo z aplikácie Sygic Car Navigation v prvom štvrťroku 2016.

Vďaka 100 miliónom používateľov na celom svete je aplikácia Sygic najdostupnejšou hybridnou navigačnou aplikáciou pre prepojené vozidlá na trhu a funguje vo všetkých popredných operačných systémoch mobilných zariadení na svete.