Celosvětová expanze společnosti Sygic umožňuje GPS navigaci pro řidiče v nově vznikajících cestovních destinacích

Společnost Sygic, celosvětový lídr na poli nejmodernějších GPS navigačních aplikací, dnes do svého portfolia přidala 88 nových map. Sygic, nejvíce instalovaná offline GPS navigační aplikace na světě, nyní zdvojnásobila své celosvětové pokrytí – včetně oblíbených cestovních lokalit v Latinské Americe, Asii a Africe. Aplikace Sygic GPS Navigation je nyní k dispozici pro uživatele ve všech uznávaných státech OSN, což jen podtrhuje náš cíl poskytnout navigaci každému člověku na světě.

Po přidání nových zemí, jako je například Čína nebo Japonsko, do svého mapového inventáře se nyní společnost Sygic může pochlubit skutečně globální nabídkou – v současné době poskytuje moderní navigační řešení již více než 125 milionům jedinečných uživatelů po celé planetě.

GPS mapy jsou k dispozici offline, navigují řidiče i chodce po nových oblastech a umožňují správu přímo z chytrého telefonu uživatele, aniž by bylo potřeba připojení k internetu či k mobilní síti. Online služby v reálném čase informují uživatele o aktuálním stavu provozu a umístění rychlostních radarů.

Mapy GPS navigace společnosti Sygic poskytují:

● Hlasovou navigaci s podrobnými pokyny
● Informace o rychlostních omezeních a upozorňování na kamery
● Informace týkající se klíčových bodů zájmu – dokonce včetně hledání nejlepších parkovacích míst

Nové mapy lze nyní zakoupit podle zeměpisné polohy, s cenami začínajícími na 19,99 EUR za doživotní licenci.
Nově vznikající ekonomiky rychle získávají na popularitě jakožto lukrativní cestovní destinace pro mezinárodní turisty. Světová organizace cestovního ruchu očekává, že do roku 2020 tyto rozvojové země překonají vyspělé ekonomiky v počtu mezinárodních příletů. Předpokládá se, že země v Latinské Americe, Africe a Asii a Tichomoří obsáhnou 55 % podílu na trhu mezinárodních návštěvníků, přičemž se očekává další růst.

Lidé, kteří se v těchto nových lokalitách rozhodnou cestovat automobilem, potřebují spolehlivý nástroj, jenž jim zajistí bezpečnou cestu a poskytne správné informace. Pro tyto uživatele funguje Sygic jako řešení nabízející vše na jednom místě – od aktuálních cestovních informací přes trasy až po bezplatné aktualizace map.

Kombinace zkušeností z oblasti offline navigace s online aktualizacemi a cestovními nástroji připravuje řidiče v nových oblastech na nezávislé cestování, při kterém jim poskytnou podporu chytré technologie. Neustálý vývoj společnosti Sygic odráží rozvíjející se trendy spotřebitelů a zaručuje, že tento obr na poli GPS navigací nepřepustí svoje čelní místo nikomu jinému.

„Zahrnutím těchto nových map přístupných v aplikaci Sygic umožňujeme novou vlnu turistického průzkumu, maximalizujeme bezpečnost i praktičnost a spojujeme svět,“ říká zakladatel a CEO společnosti Sygic Michal Štencl.

Sygic je lídrem na trhu, který má více než deset let zkušeností a rychle rostoucí základnu zákazníků, díky čemuž nabízí nejvíce instalovanou offline GPS navigační aplikaci na světě. Společnost vyvinula celou řadu pokročilých technologií, jako je například „Head-Up Display“, jež promítá navigační informace na čelní sklo automobilů a velkých vozidel. Zážitek z cestování je ještě vylepšen integrací oblíbených cestovních nástrojů – například TripAdvisor, Booking.com a Yelp, díky nimž mohou uživatelé procházet recenze a doporučení nejlepších turistických destinací a aktivit.

„Cestovatelé dnes mají obrovský výběr mezinárodních oblastí, do nichž se mohou dostat pomocí automobilu – od latinskoamerických pobřežních dálnic přes otevřené pláně africké krajiny až po Garden Route. V aplikaci Sygic mají praktické řešení osobní GPS navigace, což jim dá možnost opustit zajeté koleje a vyrazit po otevřené vozovce,“ pokračoval Štencl.