Sygic zamierza zaprezentować SDK Maps & Navigation dla urządzeń mobilnych na targach MWC Americas 2017 w San Francisco

13. 09. 2017

Sygic, wiodąca na świecie firma produkująca technologie GPS przedstawia Sygic Mobility Development Kit (SDK) na targach MWC 2017 w San Francisco, czyli najważniejszej imprezie branży mobilnej w Amerykach. Od 12 do 14 września programiści będą mogli testować SDK Sygic Mobile na stoisku w.621 w pawilonie NEXTech.

Silnik map i nawigacji Sygic wybrało ponad 200 milionów użytkowników na całym świecie, a teraz firma po raz pierwszy udostępnia swoją technologię programistom aplikacji mobilnych.

Innowacyjne podejście
Firmie przyświeca idea, aby programistom aplikacji motoryzacyjnych zapewnić maksymalną elastyczność w kwestii wyboru dostawcy treści map (Here, TomTom i OSM), używania map i nawigacji online, offline lub hybrydowych, korzystania z aktualnych informacji na temat natężenia ruchu i miejsc parkingowych, a nawet obliczania specjalnych tras dla samochodów ciężarowych. Sygic Mobility Development Kit składa się z modułów obejmujących takie interfejsy API, jak Maps, Search, Guidance, Routing i Optimization, które spełnią wszystkie wymagania nawet przyszłych aplikacji mobilnych.

„Chcemy podzielić się naszą bogatą wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań opartych na systemie GPS z innymi programistami, którzy dzięki temu będą mogli stworzyć nowe ciekawe produkty” — powiedział Pavol Magic, szef pionu nowych przedsięwzięć w Sygic. „Kongres Mobile World Congress – w którym bierze udział wielu ambitnych i innowacyjnych uczestników – to doskonałe miejsce na zaprezentowanie naszego pakietu SDK innym utalentowanym programistom”.

GSMA Mobile World Congress to zarówno największa na świecie wystawa w branży mobilnej, jak i miejsce spotkań najbardziej prominentnych przedstawicieli operatorów mobilnych, producentów urządzeń, dostawców technologii oraz dostawców i właścicieli treści z całego świata.

„Firma Sygic stawia sobie za cel docieranie do granic możliwości nawigacji. Ta filozofia zapewniła nam trwałą pozycję lidera w tej dziedzinie” — dodaje Magic. „Dbamy nie tylko o rozwój naszej firmy, lecz zależy nam także na rozwoju całej branży. Dlatego dzielimy się naszą wiedzą z najbłyskotliwszymi umysłami w tej branży”.