Sygic predstavuje Sygic GPS Navigation pre Windows Phone

Spoločnosť Sygic vám ako priekopník v navigačných technológiách s potešením oznamuje, že jej aplikácia Sygic GPS Navigation je teraz dostupná už aj pre Windows Phone. Od dnešného dňa si aj používatelia Windows Phone zariadení môžu užívať najnovšie špičkové GPS technológie, inovatívny dizajn a prvotriedne funkcie značky Sygic. Sygic GPS Navigation sa týmto stáva najdostupnejšou hybridnou navigačnou aplikáciou pre smart zariadenia a autá s prístupom na internet, tzv. connected cars, na súčasnom trhu pre širokú verejnosť.

Vydanie verzie pre Windows Phone je pre používateľov aplikácie Sygic GPS Navigation pôsobivým vykročením do roku 2015. Jej vydanie je dôkazom pozoruhodného vývoja a jedným z viacerých vrcholov úspešného roku 2014. Aplikácia Sygic GPS Navigation je dnes dostupná vo všetkých popredných mobilných operačných systémoch a má neuveriteľných 75 miliónov používateľov po celom svete. Sygic dosiahol v roku 2014 rekordný, 100 % nárast počtu používateľov. Je to obrovský úspech spoločnosti známej svojím priekopníckym softvérom a inovatívnymi funkciami.

Sygic stojí za svojím poslaním sprevádzať každého vodiča na svete do cieľa a vydanie aplikácie pre Windows Phone predstavuje historický krok k naplneniu tejto vízie. Spoločnosť očakáva, že v priebehu roku 2015 počet používateľov tejto značky presiahne 150 miliónov.

Sygic zaručuje vynikajúcu navigačnú presnosť a skvelú používateľskú skúsenosť, vďaka čomu môžu používatelia bezstarostne šoférovať a objavovať svet. Spoločnosť vstúpila na trh v roku 2009 s prvou navigačnou aplikáciou pre iOS a dnes sa môže pochváliť najčastejšie sťahovanou multiplatformovou navigačnou aplikáciou na svete. Aplikácia Sygic GPS Navigation je dostupná pre všetky platformy, možno si ju prispôsobiť podľa vlastných predstáv, má prevratný dizajn a funguje neuveriteľne rýchlo.

„Sme veľmi radi, že našu aplikáciu majú teraz k dispozícii aj používatelia operačného systému Windows Phone a sme nesmierne vďační našim verným zákazníkom za inšpiráciu, odozvu a podporu. Náš tím sa bude naďalej usilovať, aby aplikácia Sygic GPS Navigation vždy plnila náš prísľub: prinášať najmodernejšiu technológiu, dizajn a funkcie. Dnes sa Sygic môže pochváliť najpokrokovejšími funkciami v navigácii, nezávislosťou od dátového pripojenia a vynikajúcim používateľským rozhraním. Zároveň sa tešíme, ako už vo veľmi skorej budúcnosti predstavíme ďalšie výsledky nášho vizionárskeho vývoja na všetkých mobilných operačných systémoch,“ hovorí Michal Štencl, CEO spoločnosti Sygic. „Chcel by som poďakovať všetkým členom nášho tímu za úžasné nasadenie a úsilie počas minulého roka.“

Používatelia zariadení Windows Phone majú od dnešného dňa prístup k viacerým skvelým funkciám aplikácie Sygic GPS Navigation, ako sú rýchlostné radary, Head-up Display a dopravné informácie v reálnom čase. Ďalšie atraktívne funkcie uvedie spoločnosť na trh v priebehu roka 2015. Sygic verí v budúcnosť „connected cars“ a technológiám ako MirrorLink, preto sa v roku 2015 plánuje zamerať najmä na integráciu svojich technológií v rámci automobilového priemyslu.

Sygic má 75 miliónov používateľov na celom svete a je globálnym lídrom v oblasti GPS navigácie.