Nová verze aplikace Fuelio nyní hlídá náklady řidičů ještě efektivněji

26. 05. 2017

Sygic dnes představil novou verzi aplikace Fuelio pro systém Android, která slouží ke sledování nákladů na palivo a najetých kilometrů.

Tato nejnovější aktualizace zpřístupňuje řidičům Kartu okolí, která zobrazuje čerpací stanice přímo na palubní desce, a navíc mohou kontrolovat příjmy a výdaje pomocí funkce Negativní náklady a tankování díky Časové přímce.

Společnost Sygic rozšířila prémiové funkce Fuelia o zbrusu novou Kartu okolí. Jde o rychlý a užitečný přehled nedalekých čerpacích stanic s těmi nejlepšími hodnoceními a cenami a je možné zadat i oblíbené. To všechno si můžete zobrazit pomocí jednotlivých možností v nabídce bez nutnosti načítat mapy. Uživatelé si tedy budou na cestě počínat suverénněji.

Do nové aplikace Fuelio jsme přidali ještě jednu funkci, a sice Negativní náklady. Ta umožňuje řidičům do seznamu nákladů zahrnout i příjmy, takže výpočet nákladů je snazší a transparentnější. Aktualizace Časové přímky zase splňuje představy řidičů ohledně jednoduchého přehledu, kdy mají zadané záznamy o tankování a náklady hezky na jedné obrazovce.

„Toto vylepšení s novými funkcemi bylo sestaveno s ohledem na požadavky našich zákazníků, kteří si přáli zobrazení na časové přímce - jakési kombinované zobrazení se záznamy. Fuelio je aplikace pro sledování nákladů a paliva. Nyní máte pro tankování a náklady jedno zjednodušené zobrazení,“ řekl Adrian Kajda, produktový manažer ve společnosti Fuelio.

Fuelio je pro všechny uživatele systému Android zcela zdarma a obsahuje všechny prémiové funkce, například zálohování v cloudu, odesílání automatických záloh na cloud po zaznamenání nových tankování, miniaplikaci pro rychlé přidání tankování, nákladový modul pro sledování dodatečných automobilových výdajů (kromě paliva), podrobné statistiky nákladů, přehledy a tabulky s individualizovanými kategoriemi. A to rozhodně není všechno.

S aplikací Fuelio mohou uživatelé sledovat nákladové moduly pro spotřebu paliva a další výdaje, přičemž mohou využívat individualizované kategorie pro servis, údržbu, platby za pojištění, myčku, parkování a mnoho dalšího. Aplikace se stává ucelenou součástí portfolia komplexních automobilových řešení od společnosti Sygic. Aplikace Fuelio je k dispozici ke stažení po celém světě a je dostupná v 31 různých jazycích.