Sygic je navigační aplikací s certifikací MirrorLink pro Evropu a Severní Ameriku

Tendsetter v oblasti hybridní navigace, společnost Sygic, s radostí oznamuje, že Sygic Car Navigation je jedinou navigační aplikací na trhu s certifikací MirrorLink Drive pro Evropu a Severní Ameriku. Získání certifikace pro Japonsko se očekává v druhé polovině roku 2015. Tuto certifikaci udělila organizace Connected Car Consortium, která působí v oblasti globálních technologií pro systémy automobilové konektivity se zaměřením na telefony. Během několika následujících měsíců budou moci uživatelé všech chytrých telefonů na světě s technologií MirrorLink využívat prostřednictvím systému svého vozidla nejinovativnější hybridní navigační aplikaci Sygic Car Navigation.

Sygic Car Navigation je navigační aplikací s certifikací MirrorLink Drive pro Evropu i Severní Ameriku, což je vyšší stupeň certifikace oproti dřívějšímu osvědčení MirrorLink OEM Certificate (používanému ve vozech Škoda). Tento mimořádný úspěch upevnil pozici společnosti Sygic jako určitého průmyslového standardu pro hybridní navigace v technologii pro propojené automobily (connected cars).

MirrorLink umožňuje uživatelům připojit jejich chytrý telefon ke kompatibilním vozidlům a využívat během jízdy určité funkce, jako například zobrazení map nebo poslech hudby. Jakožto prémiová navigační aplikace pro zařízení podporující technologii MirrorLink má Sygic Car Navigation potenciál zajistit bezpečnější řízení pro miliony řidičů na celém světě.

Exkluzivní certifikace MirrorLink je oceněním společnosti Sygic coby průkopnického inovátora v oblasti navigace a dokladem jejího aktuálního postavení jako lídra v oblasti globální navigace pro auta s připojením na internet. Progresivní evoluce společnosti Sygic v oblasti konektivity poskytne milionům uživatelů chytrých telefonů přesnou hybridní navigaci, prvotřídní uživatelské prostředí a atraktivní design. Řidiči se mohou těšit na profesionální a cenově dostupnou navigaci Sygic s bezplatnou aktualizací map, informacemi o dopravní situaci v reálném čase a informacemi o radarech.

Díky 75 milionům uživatelů na celém světě je Sygic nejpřístupnější hybridní navigační aplikací pro propojené automobily a přístup k ní můžete získat z každého předního mobilního operačního systému na světě.