Sygic je navigačná aplikácia s certifikátom MirrorLink pre Európu a Severnú Ameriku

Spoločnosť Sygic, vizionár v oblasti navigácie, s potešením oznamuje, že aplikácia Sygic Car Navigation je prvou navigačnou aplikáciou na trhu s certifikátom MirrorLink Drive pre Európu a Severnú Ameriku, pričom v druhej polovici roka 2015 sa očakáva získanie certifikátu pre Japonsko. Certifikát udelila organizácia Connected Car Consortium, ktorá poskytuje globálne technológie pre riešenia prepojených vozidiel (tzv. connected cars). Už v najbližších mesiacoch budú môcť používatelia smartfónov s technológiou MirrorLink na celom svete využívať najinovatívnejšiu hybridnú navigačnú aplikáciu, Sygic Car Navigation, v infotainment systéme svojich vozidiel.

Aplikácia Sygic Car Navigation získala v minulosti certifikát MirrorLink OEM (používaný pre vozidlá Škoda) a dnes navigačnou aplikáciou s certifikátom MirrorLink Drive pre Európu aj Severnú Ameriku. Tento vynikajúci úspech upevnil pozíciu spoločnosti Sygic, ktorá určuje štandard hybridnej navigácie v rámci prepojenej automobilovej technológie.

Technológia MirrorLink umožňuje používateľom pripojiť svoj smartfón ku kompatibilným vozidlám a využívať počas jazdy určité funkcie, ako sú mapy či hudba. Aplikácia Sygic Car Navigation je najdostupnejšou navigačnou aplikáciou pre zariadenia s technológiou MirrorLink a má potenciál zvýšiť dostupnosť bezpečnejšej jazdy pre milióny vodičov na celom svete.

Získanie exkluzívnej certifikácie MirrorLink je veľkou poctou pokroku, ktorý Sygic dosiahol ako priekopnícky inovátor a aktuálny globálny líder v oblasti navigačných technológií pre autá s prístupom na internet. Revolučný vývoj spoločnosti Sygic v oblasti prepojených technológií prináša miliónom používateľov smartfónov povestnú presnosť hybridnej navigácie, skvelú používateľskú skúsenosť a úžasný dizajn. Vodiči si môžu vychutnávať profesionálnu navigáciu Sygic za nízku cenu s bezplatnými aktualizáciami máp, dopravnými informáciami v reálnom čase a rýchlostnými radarmi.

Navigácia Sygic so 75 miliónmi používateľov je najdostupnejšou hybridnou navigačnou aplikáciou pre prepojené vozidlá na trhu a je dostupná vo všetkých popredných operačných systémoch mobilných zariadení na svete.