Firma Sygic na najlepszej drodze do zdominowania rynku nawigacji samochodowej

Wyznaczająca nowe trendy w nawigacji firma Sygic z przyjemnością ogłasza wydanie nowej wersji aplikacji Sygic Car Navigation przeznaczonej dla samochodów z dostępem do Internetu. Nowa wersja hybrydowej aplikacji do nawigacji łączy w sobie najpopularniejsze funkcje online — informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i ostrzeżenia o przenośnych fotoradarach — w jednym niesamowitym dodatku o nazwie Usługi na żywo.

Aplikacja Sygic Car Navigation powstała na bazie Sygic GPS Navigation — najczęściej na świecie pobieranej aplikacji do nawigacji w trybie offline, z której korzysta ponad 100 milionów użytkowników w 115 krajach.

Kluczem do odniesienia sukcesu na rynku aplikacji do nawigacji przez firmę Sygic był precyzyjny system GPS, elegancki i nowoczesny wygląd, szybki i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika oraz współpraca z liderami branży motoryzacyjnej. Obecnymi partnerami firmy są Jaguar Land Rover (InControl), Honda, ŠKODA Auto (MirrorLink), Volkswagen i PSA Peugeot Citroën (MirrorLink), a bezproblemowa integracja z rozwiązaniami AppRadio, MySpin i innych sprawia, że aplikacja Sygic Car Navigation wyznacza trendy w dziedzinie nawigacji na urządzenia mobilne.
To wyjątkowe osiągnięcie wzmocniło pozycję firmy Sygic, która ustanawia standardy nawigacji hybrydowej w technologii pojazdów z połączeniem internetowym.

Wszyscy kierowcy wykorzystujący urządzenia zgodne ze standardem MirrorLink mają dostęp do funkcji premium aplikacji Sygic Car Navigation, w tym do bezpłatnych aktualizacji map, widoków skrzyżowań, dynamicznego asystenta pasa ruchu oraz wielu innych. Zdobycie przez firmę Sygic certyfikatu MirrorLink jeszcze bardziej przybliża ją do zrealizowania misji mającej na celu zapewnienie dostępu do nawigacji każdemu kierowcy na świecie.

Użytkownicy nowej wersji aplikacji Sygic Car Navigation otrzymają całkowicie zmienioną funkcję informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym z automatyczną zmianą trasy w momencie pojawienia się utrudnienia na drodze. Będą oni mogli oszczędzić czas, omijając korki, i bez problemu znaleźć najszybszą trasę dojazdu na podstawie informacji o warunkach na drodze aktualizowanych co 2 minuty.

Dzięki funkcji online ostrzeżeń o fotoradarach miliony osób dojeżdżających do pracy będą otrzymywać powiadomienia o punktach kontroli prędkości wzdłuż ich trasy. Dokładne co do minuty informacje pobierane z największej na świecie internetowej bazy fotoradarów pomogą kierowcom bezpieczniej prowadzić i unikać kosztownych mandatów. Ostrzeżenia o fotoradarach to jedna z najpopularniejszych funkcji aplikacji Sygic Car Navigation dzięki ponad 60 000 zgłoszeń przesyłanych przez użytkowników każdego dnia.

Usługi na żywo będą dostępne do zakupu bezpośrednio w aplikacji Sygic Car Navigation w 1. kwartale 2016 roku.

100 milionów użytkowników na całym świecie oznacza, że rozwiązanie firmy Sygic jest najłatwiej dostępną na rynku aplikacją do nawigacji hybrydowej w samochodach z połączeniem internetowym i można z niej korzystać na urządzeniach z praktycznie każdym mobilnym systemem operacyjnym na świecie.