SYGIC BĘDZIE OBSŁUGIWAĆ ADRESY ZŁOŻONE Z TRZECH SŁÓW

Sygic, wiodąca firma w dziedzinie technologii GPS, ogłasza nawiązanie współpracy z producentem innowacyjnego systemu adresowania what3words. Sygic Business Solutions i aplikacje konsumenckie znalazły uznanie ponad 200 milionów kierowców i 2000 flot na całym świecie, w tym takich marek, jak MiX Telematics, DISH, czy Hermes, i są pierwszymi rozwiązaniami GPS współpracującymi z systemami firmy Ford. Początkowo współpraca będzie skupiać się na biznesowych rozwiązaniach Sygic dla taksówek, transportu publicznego oraz klientów z branży dostawczej i budowlanej oraz będzie zmierzać ku szerszej integracji z komercyjnymi produktami Sygic. W najbliższych miesiącach klienci po prostu otrzymają możliwość włączenia adresowania za pomocą 3 słów w swoich istniejących już rozwiązaniach.

what3words to referencyjny system lokalizacji, w ramach którego podzielono świat na 57 bilionów kwadratów o wymiarach 3 m x 3 m, z których każdy ma unikalny trzywyrazowy adres. Na przykład ///droplet.outings.panel to adres prowadzący pod drzwi siedziby Sygic w Bratysławie.

„Firma Sygic chętnie wdraża nowatorskie rozwiązania nawigacyjne, dzięki czemu od lat cieszy się opinią lidera w dziedzinie nawigacji dla samochodów” – mówi dyrektor generalny firmy Sygic Martin Strigac. „what3words to najprostszy sposób na opisywanie lokalizacji, a jego szybkie wdrażanie w różnych sektorach świadczy, że wkrótce może stać się standardem. Aby dotrzeć z punktu A do punktu B, potrzeba mapy i nawigacji oraz trzeba wiedzieć, gdzie dokładnie znajdują się te dwa punkty. Dzięki what3words możemy zaoferować światowej klasy rozwiązanie w tej dziedzinie”.

Biznesowe rozwiązanie Sygic to profesjonalna nawigacja z możliwością integracji z systemami zarządzania flotą i pracownikami. Zaufało mu już ponad 1 000 000 zawodowych kierowców na całym świecie.

„Nawigacja samochodowa wykorzystuje przestarzały system adresowania oparty na nazwach ulic i numerach budynków, który już się nie sprawdza” – mówi dyrektor i jeden z założycieli what3words Chris Sheldrick. „Niedokładne adresy irytują kierowców i każdego roku są przyczyną milionowych strat dla firm”. Nawiązując współpracę z Sygic, możemy zaoferować klientom biznesowym tej firmy efektywniejsze rozwiązanie pozwalające oszczędzić wiele kilometrów”.

Nawigacja Sygic z funkcją what3words zostanie zaprezentowana w pawilonie Sygic na konferencji Post & Parcel w Berlinie, która odbędzie się w dniach 20–22 marca 2018 r.