Společnost Sygic se chystá ovládnout průmysl s automobilovými navigacemi

Společnost Sygic, která udává trendy v oblasti navigace s připojením k internetu, s potěšením oznamuje vydání nové verze svého produktu Sygic Car Navigation pro vozidla připojená k internetu. Nová verze této hybridní navigační aplikace přináší kombinaci nejoblíbenějších online funkcí (dopravních informací v reálném čase a varování o mobilních rychlostních radarech) v jediném úžasném doplňkovém produktu – LIVE SERVICES.

Produkt Sygic Car Navigation je založen na službě Sygic GPS Navigation – nejstahovanější offline navigační aplikaci na světě s více než 100 miliony uživatelů ve 115 zemích.

Pro společnost Sygic je klíčem k úspěchu v rámci konektivity motorových vozidel vysoká přesnost příjmu signálu GPS, vyladěný moderní design, rychlé a intuitivní uživatelské rozhraní a spolupráce s největšími společnostmi v oblasti automobilového průmyslu. V současné době je udržována partnerská spolupráce se společnostmi Jaguar Land Rover (InControl), Honda, ŠKODA Auto (MirrorLink), Volkswagen, PSA Peugeot Citroën (MirrorLink), přičemž bezproblémová integrace s aplikacemi AppRadio, MySpin a dalšími rozšiřuje možnosti využití navigační aplikace Sygic Car Navigation jako univerzálního prostředku konektivity pro chytrá zařízení.
Tento mimořádný úspěch upevnil pozici společnosti Sygic jako určitého průmyslového standardu pro hybridní navigace v technologii pro automobily s připojením k internetu.

Všichni řidiči využívající technologii MirrorLink budou mít nyní přístup k prvotřídním funkcím Sygic Car Navigation, včetně bezplatných aktualizací map, zobrazení křižovatek, dynamické navigace v pruzích a dalším. Nedávná certifikace značky MirrorLink společnosti Sygic je dalším krokem k dosažení poslání společnosti Sygic poskytnout možnosti navigace každému řidiči na světě.

Uživatelé nové verze produktu Sygic Car Navigation si budou moci užívat kompletně přepracovanou funkci informací o dopravní situaci v reálném čase s automatickou změnou trasy v případě, že na vybrané trase hrozí nové zdržení. Díky tomu uživatelé ušetří čas, protože se mohou vyhnout dopravním zácpám a snadno najdou nejrychlejší trasu k cíli na základě aktuální situace na silnicích, která je aktualizována každé 2 minuty.

Online funkce upozornění na rychlostní radary je skvělým pomocníkem pro miliony řidičů, kteří nemají přehled o rozmístění mobilních rychlostních radarů na zvolené trase. Okamžité informace z největší online databáze rychlostních radarů na světě pomůže řidičům jezdit bezpečněji a vyhnout se drahým pokutám. Upozornění na rychlostí radary je jednou z nejoblíbenějších funkcí v produktu Sygic Car Navigation a každý den je do ní odesláno více než 60 000 hlášení od uživatelů.

Live Services budou k dispozici k zakoupení přímo v aplikaci Sygic Car Navigation v prvním čtvrtletí roku 2016.

Díky 100 milionům uživatelů na celém světě je Sygic nejpřístupnější hybridní navigační aplikací pro automobily s připojením k internetu na trhu a přístup k ní můžete získat z každého předního mobilního operačního systému na světě.