Sygic przedstawia nowy, w pełni konfigurowalny dodatek Head-Up Display dla systemów iOS i Android

19. 11. 2019

Popularny dodatek Head-Up Display nowej generacji do aplikacji Sygic GPS Navigation umożliwia wyświetlenie specjalnie zoptymalizowanych instrukcji nawigacyjnych na przedniej szybie samochodu i jednoczesne patrzenie przez nie na drogę, co znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa i komfortu.

Firma Sygic, laureat wyróżnienia CES Innovation Awards 2020 , której zaufało ponad 200 milionów kierowców na całym świecie, przedstawia dodatek Head-Up Display nowej generacji z zaawansowanymi opcjami dostosowywania.

Ta inteligentna funkcja aplikacji Sygic GPS Navigation wyświetla obraz z ekranu smartfona na przedniej szybie samochodu, dzięki czemu kierowca widzi instrukcje jazdy, ograniczenia prędkości i inne przydatne informacje bez patrzenia na oślepiający ekran.

Dodatek Head-Up Display nowej generacji umożliwia kierowcy dostosowanie zakresu informacji zgodnie z własnymi preferencjami. Kierowca ma do wyboru kilka układów, wersji kolorystycznych i rodzajów treści, między innymi szacowany czas przyjazdu (ETA), ograniczenia prędkości, stopień pochylenia i odległość do celu.

Dodatek umożliwia wyświetlenie trzech typów informacji na ekranie jednocześnie.

„Dodatek Head-Up Display kosztuje ułamek ceny innych rozwiązań dostępnych na rynku i sprawdza się doskonale” — mówi dyrektor ds. produktu Sygic Lukas Dermek.

„Instrukcje i wszystkie informacje wyglądają tak, jakby pływały w polu widzenia kierowcy patrzącego prosto na drogę, zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo i komfort jazdy” — dodaje.

Dodatek Head-Up nowej generacji jest dostępny w Sygic GPS Navigation dla systemów Apple i Android.