Sygic iOS ve Android için Tamamen Özelleştirilebilir Yeni Head-Up Display'i Piyasaya Sürdü

19. 11. 2019

Popüler Sygic GPS Navigasyon için Head-Up Display Eklentisinin yeni nesil sürümü, sürücülerin özel olarak optimize edilen navigasyon komutlarını araçlarının ön camına yansıtarak, gözlerini yoldan ayırmadan bu komutları görmelerini sağlar. Bu yüzden sürücülerin güvenliğinde ve rahatlığında önemli bir etkiye sahiptir.

Global ölçekte 200 milyondan fazla sürücünün güvendiği CES Innovation Awards 2020 onur sahibi Sygic, gelişmiş özelleştirme seçeneklerine sahip yeni nesil Head-Up Display eklentisini piyasaya sürdü.

Sygic GPS Navigation akıllı özelliği, akıllı telefonda gösterilen bilgileri kullanır ve ekran geceleyin sürücünün gözlerini almadan rota komutlarını, hız sınırlarını ve diğer faydalı bilgileri görüntülemek için bu bilgileri ön camda gösterir.

Yeni nesil Head-Up Display, sürücülerin tüm bilgileri kriterlerine tam olarak uydurmalarına olanak sağlar. Tahmini varış zamanı (ETA), hız sınırları, eğim ve varış noktasına uzaklık gibi birçok kullanışlı düzen, renk ve içerik arasından seçim yapabilirler.

Eklenti, ekranda aynı anda üç ayrı bilgiyi görüntülemenizi mümkün kılar.

“Head-Up Display pazardaki mevcut diğer çözümlerin fiyatının altında ve işini mükemmel derecede yapıyor” Sygic Ürün Müdürü Lukas Dermek.

“Komutlar ve tüm bilgiler sürücü yola bakarken sürücünün görüş açısında asılı gibi görünür. Böylece sürücülerin güvenliği ve rahatlığı artar” diye ekliyor.

Yeni nesil Head-Up Display, Apple ve Android için Sygic GPS Navigasyon uygulamasında kullanılabilir.