Sygic zostaje TOP aplikacją nawigacyjną w nowym Huawei AppStore

26. 10. 2017

Aplikacja Sygic GPS Navigation, ciesząca się zaufaniem 200 milionów użytkowników na całym świecie, zdobyła pierwsze miejsce a kategorii nawigacji w sklepie Huawei AppStore, która wkrótce będzie dostępna w Europie.

Informacja ta została podana podczas Huawei Eco-Connect Europe 2017, największej europejskiej imprezy tej firmy. W chwili czytania ogłoszenia na scenie pojawił się CEO firmy Sygic Michal Stencl. W sklepie Huawei dostępne są tylko najlepsze aplikacje na świecie, które muszą być regularnie aktualizowane i mieć ocenę przynajmniej czterech gwiazdek.

„To wyróżnienie ugruntowuje firmę Sygic na pozycji lidera w dziedzinie innowacji nawigacyjnych oraz stanowi dowód na jej wiodącą rolę na globalnym rynku ” – powiedział Michal Stencl. „Wsparcie i promocja ze strony firmy Huawei pomagają nam w realizacji obranej misji, jaką jest doprowadzenie każdego człowieka na ziemi do celu podróży”.

W nowym sklepie aplikacji pojawią się dwie aplikacje Sygic – Sygic GPS Navigation i Fuelio. Pierwsza z nich, Sygic GPS Navigation, zajmuje pierwsze miejsce w swojej kategorii. Ta zaawansowana nawigacja wyposażona w liczne inteligentne funkcje nawigacyjne, takie jak mapy offline czy łatwy w obsłudze interfejs jest dostępna w ponad 200 krajach i ponad 40 językach. Z kolei Fuelio to prosta i łatwa w obsłudze aplikacja dla systemu Android, która ułatwia kierowcom oszczędzanie pieniędzy, obliczając pokonany dystans, koszty serwisowania auta oraz zużycie paliwa.

„Firma Sygic stawia sobie za cel przesuwanie granic możliwości technologii nawigacji. To właśnie dzięki temu podejściu zdobyła opinię lidera w dziedzinie produkcji rozwiązań nawigacyjnych i mobilnych” – dodaje Michal Stencl. „Już nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli przedstawić kolejne nowoczesne funkcje premium i innowacyjne rozwiązania opracowane wraz z partnerami z całego świata. Dzięki współpracy dwóch dynamicznie rozwijających się firm klienci Huawei otrzymują renomowaną i zaawansowaną nawigację, doskonałe walory użytkowe oraz fantastyczny design”.

„Firma Huawei jest zachwycona współpracą z firmą Sygic, która zaowocuje podniesieniem jakości sklepu Huawei AppStore oraz zwiększy jego rozpoznawalność wśród użytkowników aplikacji Sygic, zapewniając im jeszcze większy komfort użytkowania” – powiedział dr Jaime Gonzalo, VP Consumer Cloud Service EU.

Huawei AppStore już jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się sklepów tego typu w Chinach i jest instalowany we wszystkich telefonach komórkowych firmy Huawei. Rok 2017 to czas ekspansji na rynkach Europy, Australii, Azji i Afryki. Podbój reszty świata jest planowany na rok 2018, w którym powstanie prawdziwie globalny sklep aplikacji dla systemu Android. W odróżnieniu od innych sklepów aplikacji, sklep Huawei oferuje tylko najlepsze produkty na rynku. Nowe aplikacje są analizowane przez specjalny zespół, a po uzyskaniu akceptacji muszą osiągnąć i cały czas utrzymywać wysokie noty.

O aplikacji Sygic GPS Navigation
Sygic GPS Navigation to najbardziej zaawansowana aplikacja nawigacji na świecie. Mnóstwo inteligentnych funkcji nawigacyjnych, piękne mapy offline i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika zapewniają wyjątkowy komfort nawigowania. Mechanizmowi mapowania i nawigowania Sygic zaufało już ponad 200 milionów użytkowników na całym wiecie i znają go przedstawiciele każdej narodowości.

O aplikacji Fuelio
Fuelio to prosta i łatwa w obsłudze aplikacja dla systemu Android służąca do zapisywania liczby pokonanych kilometrów, zużycia paliwa oraz kosztów paliwa. Przy jej użyciu można zapisywać koszty związane z posiadaniem samochodu, koszy serwisowania i tankowania, zużycie paliwa, liczbę przejechanych kilometrów i ceny paliwa oraz oszczędzać pieniądze.