Sygic jako TOP navigační aplikací v nově otevíraném Huawei AppStore

26. 10. 2017

Sygic GPS Navigace, na kterou se spoléhá již 200 milionů uživatelů po celém světě, byla představena jako aplikace č. 1 v kategorii navigací obchodu s aplikacemi Huawei AppStore, který bude v dohledné době spuštěn v Evropě.

Tato zpráva byla oznámena na Huawei Eco-Connect Europe 2017, což je největší evropská událost této společnosti. CEO společnosti Sygic Michal Štencl byl přítomen při oznámení této zprávy na hlavním pódiu. Huawei AppStore zahrnuje pouze nejlepší světové aplikace a podmínkou zařazení je provádění pravidelných aktualizací a hodnocení čtyři hvězdičky a více.

„Tato pocta je oceněním Sygic coby nejlepší společnosti v oblasti navigace a dokladem jejího aktuálního postavení jako lídra v oblasti globální navigace“, uvedl Michal Štencl. „Díky podpoře a propagaci ze strany Huawei AppStore se Sygic ještě více přibližuje svému cíli stát se navigací, kterou budou požívat všichni lidé na světě.“

V novém obchodě s aplikacemi obchodě s aplikacemi budou nabízeny dvě aplikace Sygic, konkrétně to je Sygic GPS Navigace a Fuelio. První z nich, Sygic GPS Navigace, je nejlépe hodnocenou aplikací ve své kategorii. Tato navigace, která je k dispozici ve více než 200 zemích a zároveň ve více než 40 jazykových verzích, je celosvětově nejpokročilejší navigační aplikací využívající celé řady inteligentních navigačních funkcí, například off-line mapy a jednoduché uživatelské rozhraní. Druhý zástupce, Fuelio, je jednoduchá a snadno použivatelná aplikace systému Android, se kterou mohou řidiči ušetřit své finance sledováním výdajů, například proběh vozidla, provádění jeho servisu a spotřebu paliva.

„Sygic si klade za cíl prozkoumat mezní možnosti navigace, což je koncept, který přímo přispěl k podpoře našeho věhlasu jako lídra v oblasti navigačních a mobilních řešení,“ dodal Michal Štencl. „Těšíme se, až budeme moci uvést nové nejmodernější prémiové funkce a další vylepšení v našem globálním partnerském portfoliu. Díky tomuto partnerství rychle rostoucích společností uživatelé Huawei získají výhody přesnosti nejpokročilejší navigace, špičkové uživatelské prostředí a jedinečný design od Sygicu.“

„Huawei má nesmírnou radost z partnerství se společností Sygic, zvyšujíc tak kvalitu Huawei AppStoru ale zároveň rozpoznatelnost u našich zákazníků a jejich uživatelské zážitky s aplikacemi Sygic," povedal Dr. Jaime Gonzalo, viceprezident Consumer Cloud Service EU.

Huawei AppStore, který v současnosti patří k největším a nejrychleji rostoucím v Číně, je dodáván již nainstalovaný na všech mobilních telefonech Huawei. V roce 2017 obchod expandoval do Evropy, Austrálie, Asie a Afriky, vstup na trhy zbytku světa je plánován v roce 2018; poté to bude skutečně globální obchod pro systém Android. Na rozdíl od jiných obchodů s aplikacemi, Huawei nabízí pouze to nejlepší na trhu, kdy nové aplikace jsou revidovány Huawei týmem pro aplikace. Aby se aplikace mohly kvalifikovat k prodeji, musejí dosáhnout a trvale udržovat vysoké hodnocení.

O Sygic GPS navigaci
Sygic GPS navigace je světově nejpokročilejší navigační aplikace. Mnoho inteligentních navigačních funkcí, nádherně provedené off-line mapy a jednoduché rozhraní nabízí špičkovou navigaci. Mapovému a navigačnímu modulu Sygic důvěřuje více než 200 milionů uživatelů po celém světě a je k dispozici pro každý stát uznávaný OSN.

O Fuelio
Fuelio je jednoduchá a snadno použivatelná aplikace pro Android, která sleduje počet ujetých kilometrů, spotřebu pohonných hmot a náklady na pohonné hmoty. Pomocí Fuelio mohou uživatelé sledovat výdaje na automobil, provádění servisu, tankování, spotřebu paliva, počet ujetých kilometrů, náklady na pohonné hmoty/ceny pohonných hmot, a v konečném výsledku ušetřit finance.