Firma Sygic wprowadza przełomową aplikację do nawigacji na zegarki Apple Watch

14. 07. 2015

firma Sygic, globalny lider w tworzeniu oprogramowaniu do nawigacji, z przyjemnością przedstawia Sygic GPS Navigation, aplikację do nawigacji na zegarki Apple Watch. Ta aktualizacja pozwoli wszystkim użytkownikom zegarków Apple Watch korzystać z zaawansowanego technicznie, doskonale zaprojektowanego i nowoczesnego systemu firmy Sygic.

Jedynie aktualizacja dzieli obecnych użytkowników systemu Sygic GPS Navigation od uzyskania dostępu do tej niezwykle popularnej aplikacji na zegarki Apple Watch, bez konieczności jej zakupu. Łatwa i szybka aktualizacja umożliwia natychmiastową synchronizację urządzeń w trakcie opuszczania pojazdu przez kierowcę i nieprzerwane działanie nawigacji w trakcie ostatniego etapu podróży. Poprzez płynne łączenie smartfonów, samochodowych systemów infotainment i inteligentnych zegarków system Sygic GPS Navigation zmienia sposób, w jaki ludzie łączą się z otaczającym światem, wykorzystując współczesne technologie mobilne.

Aktualizacja oprogramowania Sygic GPS Navigation to dostęp do doskonale zaprojektowanego systemu GPS, którego precyzja jest znakiem rozpoznawczym firmy. Błyskawicznie działająca aplikacja, oferująca znakomite przetwarzanie map i szerokie możliwości dostosowywania – bez względu na platformę, na której działa – dzięki zaawansowanej funkcji wyświetlania treści na innym urządzeniu. W odróżnieniu od innych aplikacji do nawigacji dostępnych na rynku system Sygic oferuje zaawansowane rozwiązania hybrydowe umożliwiające bezpieczną nawigację niezależnie od dostępności połączenia z Internetem – dzięki połączeniu dostępu do usług Internetowych oraz map w trybie offline.

Misją firma Sygic jest zapewnienie dostępu do nawigacji każdemu na ziemi. Każde kolejne przełomowe wydanie przybliża nas do realizacji tej misji. Kolejny krok milowy w działalności firmy Sygic: poza uzyskaniem wiodącej pozycji na rynku urządzeń Apple Watch firma Sygic jako pierwsza, w 2009 roku, zaoferowała aplikację do nawigacji w pełni kompatybilną z systemem iOS i jako pierwsza, na początku 2015 roku, uzyskała certyfikację MirrorLink dla Europy i Ameryki Północnej.

„W firmie Sygic jesteśmy bardzo podekscytowani naszą nową aktualizacją dla zegarków Apple Watch oraz bardzo dumni z faktu, że jesteśmy liderami w branży nawigacji. Włączenie zegarka Apple Watch do gamy urządzeń, na które oferujemy nasze oprogramowanie, jest kolejnym krokiem firmy Sygic, który pozwoli użytkownikom czuć się pewniej podczas podróżowania, poznawania i odkrywania” — Michal Štencl, CEO firmy Sygic.

Sygic GPS Navigation jest najczęściej pobieraną aplikacją do nawigacji przeznaczoną na urządzenia mobilne i do samochodów. Stale rosnąca liczba ponad 95 milionów użytkowników na całym świecie sprawia, że firma Sygic jest światowym liderem w branży nawigacji GPS.