Sygic proniká do automobilového segmentu, pozornost venuje i Internet of Things

V automobilovém průmyslu představuje propojení technologií během několika posledních desítek let zásadní téma.

„Konektivita motorových vozidel“ byla donedávna pouze teorií, ale nyní se stává součástí globální transformace operačních systémů současných vozidel a prostředkem vzájemné komunikace s ostatními digitálními technologiemi. Na základě výzkumu bylo zjištěno, že do roku 2025 bude přibližně 104 miliónů nových vozidel (což činí 88 %) disponovat některou z forem konektivity. Důvodem jsou především rostoucí požadavky zákazníků na bezproblémové využití „cloudových“ služeb.

Společnost Sygic se zásadním způsobem angažuje v oblasti konektivity motorových vozidel, a to prostřednictvím specializovaného vývoje navigace pro vozidla. Produkty Sygic stále udržují na trhu dominantní pozici, a to díky svým nedostižným funkcím a svému univerzálnímu využití, a mimo jiné také díky příznivému růstu, který je odhadován minimálně na dalších 5–10 let. Společnost Sygic je v současnosti na druhém místě v oblasti poskytovatelů GPS navigace v rámci obchodu Google Play a na třetím místě v rámci obchodu App Store. Během každého čtvrtletí naroste počet nových unikátních uživatelů o téměř 10 miliónů.

Pro společnost Sygic je klíčem k úspěchu v rámci konektivity motorových vozidel vysoká přesnost příjmu signálu GPS, vyladěný moderní design, rychlé a intuitivní uživatelské rozhraní a spolupráce s největšími společnostmi v oblasti automobilového průmyslu. V současné době je udržována partnerská spolupráce se společnostmi Jaguar Land Rover (InControl), Honda (Display Audio) a ŠKODA (Mirrorlink), přičemž bezproblémová integrace s aplikacemi AppRadio, MySpin a mnoha dalšími rozšiřuje možnosti využití navigační aplikace Sygic GPS Navigation jako univerzálního prostředku konektivity pro chytrá zařízení.

„Uživatelé získávají prostřednictvím systému svého vozidla přístup k široké řadě GPS navigačních služeb aplikace Sygic, což jim otevírá dveře k nevídaným funkcím navigačního systému, které nebyly v minulosti takto dostupné. Jako příklad můžeme uvést, že byste chtěli prostřednictvím služby Sygic Sync naplánovat svoji trasu, vybrat si hotel, a to vše synchronizovat se svým telefonem. Po nasednutí do vozidla aktivuje vaše navigace Sygic prostřednictvím služby Sygic Automotive ovládací jednotku vašeho vozidla, funkci Head-up Display a snímače vozidla. Po dosažení konce své cesty musíte dojít do cíle pěšky – což znamená synchronizaci vašich chytrých hodinek nebo Google Glass, příjem pokynů Sygic a následování těchto pokynů. Po dosažení svého cíle obdržíte v rámci služby Sygic Sync telematické údaje své jízdy, své celkové skóre ekologické jízdy a svůj cestovní deník. Naprosto bezpracně máte možnost připojit se ke službám Sygic, a tak se stáváte součástí intuitivního, bezpečného a měřitelného připojení k technologickým řešením, která vám pomohou využít úplného potenciálu,“ říká Michal Štencl, ředitel společnosti Sygic.

S využitím podpory špičkové navigační technologie společnosti Sygic a s tím souvisejícím propojením technologií má společnost Sygic zajištěnu trvalou roli průkopníka v rámci svého oboru. Společnost Sygic má tu čest vám sdělit, že vám bude stále v patách, pokud jde o budoucí inovace technologií a jejich nákup.

Životní styl online má zásadní vliv na používání navigačních nástrojů a požadavky s ohledem na vlastní specifikaci tras a integrovanou technologii informačních systémů. Optimalizovaná konektivita vozidla a vašich mobilních zařízení vychází z hlubokého porozumění postupům lidské činnosti a spotřeby, a také z faktu, kdy má postupná integrace za následek přizpůsobení funkcí vozidla osobě řidiče. Pro nová vozidla, vybavená konektivitou s mobilními zařízeními, je v následujících čtyřech letech plánováno až sedminásobné zdokonalení, v rámci kterého má Sygic v úmyslu pokořit nové výzvy v oblasti nových technologií pro individuální osoby, firmy i rodiny. Do inovací v oblasti konektivity jsou v nejbližších deseti letech plánovány investice ve výši 50 miliard USD a Sygic má nadále v plánu být průkopníkem na poli tvorby konektivity.