Sygic proniká do automobilového segmentu, pozornost venuje i Internet of Things

V automobilovém průmyslu představuje propojení technologií během několika posledních desítek let zásadní téma.

„Konektivita motorových vozidel“ byla donedávna pouze teorií, ale nyní se stává součástí globální transformace operačních systémů současných vozidel a prostředkem vzájemné komunikace s ostatními digitálními technologiemi. Na základě výzkumu bylo zjištěno, že do roku 2025 bude přibližně 104 miliónů nových vozidel (což činí 88 %) disponovat některou z forem konektivity. Důvodem jsou především rostoucí požadavky zákazníků na bezproblémové využití „cloudových“ služeb.

Společnost Sygic se zásadním způsobem angažuje v oblasti konektivity motorových vozidel, a to prostřednictvím specializovaného vývoje navigace pro vozidla. Produkty Sygic stále udržují na trhu dominantní pozici, a to díky svým nedostižným funkcím a svému univerzálnímu využití, a mimo jiné také díky příznivému růstu, který je odhadován minimálně na dalších 5–10 let. Společnost Sygic je v současnosti na druhém místě v oblasti poskytovatelů GPS navigace v rámci obchodu Google Play a na třetím místě v rámci obchodu App Store. Během každého čtvrtletí naroste počet nových unikátních uživatelů o téměř 10 miliónů.

Pro společnost Sygic je klíčem k úspěchu v rámci konektivity motorových vozidel vysoká přesnost příjmu signálu GPS, vyladěný moderní design, rychlé a intuitivní uživatelské rozhraní a spolupráce s největšími společnostmi v oblasti automobilového průmyslu. V současné době je udržována partnerská spolupráce se společnostmi Jaguar Land Rover (InControl), Honda (Display Audio) a ŠKODA (Mirrorlink), přičemž bezproblémová integrace s aplikacemi AppRadio, MySpin a mnoha dalšími rozšiřuje možnosti využití navigační aplikace Sygic GPS Navigation jako univerzálního prostředku konektivity pro chytrá zařízení.

„Uživatelé získávají prostřednictvím systému svého vozidla přístup k široké řadě GPS navigačních služeb aplikace Sygic, což jim otevírá dveře k nevídaným funkcím navigačního systému, které nebyly v minulosti takto dostupné. Jako příklad můžeme uvést, že byste chtěli prostřednictvím služby Sygic Sync naplánovat svoji trasu, vybrat si hotel, a to vše synchronizovat se svým telefonem. Po nasednutí do vozidla aktivuje vaše navigace Sygic prostřednictvím služby Sygic Automotive ovládací jednotku vašeho vozidla, funkci Head-up Display a snímače vozidla. Po dosažení konce své cesty musíte dojít do cíle pěšky – což znamená synchronizaci vašich chytrých hodinek nebo Google Glass, příjem pokynů Sygic a následování těchto pokynů. Po dosažení svého cíle obdržíte v rámci služby Sygic Sync telematické údaje své jízdy, své celkové skóre ekologické jízdy a svůj cestovní deník. Naprosto bezpracně máte možnost připojit se ke službám Sygic, a tak se stáváte součástí intuitivního, bezpečného a měřitelného připojení k technologickým řešením, která vám pomohou využít úplného potenciálu,“ říká Michal Štencl, ředitel společnosti Sygic.

S využitím podpory špičkové navigační technologie společnosti Sygic a s tím souvisejícím propojením technologií má společnost Sygic zajištěnu trvalou roli průkopníka v rámci svého oboru. Společnost Sygic má tu čest vám sdělit, že vám bude stále v patách, pokud jde o budoucí inovace technologií a jejich nákup.

Životní styl online má zásadní vliv na používání navigačních nástrojů a požadavky s ohledem na vlastní specifikaci tras a integrovanou technologii informačních systémů. Optimalizovaná konektivita vozidla a vašich mobilních zařízení vychází z hlubokého porozumění postupům lidské činnosti a spotřeby, a také z faktu, kdy má postupná integrace za následek přizpůsobení funkcí vozidla osobě řidiče. Pro nová vozidla, vybavená konektivitou s mobilními zařízeními, je v následujících čtyřech letech plánováno až sedminásobné zdokonalení, v rámci kterého má Sygic v úmyslu pokořit nové výzvy v oblasti nových technologií pro individuální osoby, firmy i rodiny. Do inovací v oblasti konektivity jsou v nejbližších deseti letech plánovány investice ve výši 50 miliard USD a Sygic má nadále v plánu být průkopníkem na poli tvorby konektivity.

Error

This page is currently offline due to an unexpected error. We are very sorry for the inconvenience and will fix it as soon as possible.

Advice for developers and administrators:
Enable debug mode to get further information about the error.