Spoločnosť Sygic predstavuje nový, úplne prispôsobiteľný doplnok Head-Up Display pre zariadenia s operačným systémom iOS a Android

19. 11. 2019

Nová generácia obľúbeného doplnku Head-Up Display pre aplikáciu Sygic GPS Navigation umožňuje vodičom zobrazovať špecifickým spôsobom optimalizované navigačné pokyny priamo na čelné sklo vozidla, aby nemuseli spúšťať zrak z cesty, čo významne zvyšuje bezpečnosť a pohodlie pri jazde.

Spoločnosť Sygic, ktorú ocenili na podujatí CES Innovation Awards 2020, predstavila novú generáciu doplnku Head-Up Display s rozšírenými možnosťami prispôsobenia.

Táto inteligentná funkcia v rámci aplikácie Sygic GPS Navigation dokáže zobraziť navigačné pokyny, rýchlostné obmedzenia a ďalšie užitočné informácie z displeja smartfónu na čelnom skle vozidla, čo najmä v noci chráni vodiča pred oslepovaním rozsvieteným displejom smartfónu.

Nová generácia doplnku Head-Up Display umožňuje vodičom prispôsobiť si všetky informácie podľa svojich vlastných kritérií. Môžu si vybrať spomedzi viacerých praktických schém rozloženia, farieb a obsahu vrátane zobrazovania predpokladaného času príchodu (ETA), rýchlostných obmedzení, sklonu vozovky a vzdialenosti do cieľa.

Doplnok umožňuje naraz zobrazovať až tri rôzne druhy informácií.

„Doplnok Head-Up Display stojí len zlomok toho, čo ponúkajú iné riešenia dostupné na trhu a svoju prácu robí dokonale,“ povedal Lukáš Dermek, produktový riaditeľ spoločnosti Sygic.

„Navigačné pokyny a všetky ďalšie informácie sa na pohľad voľne vznášajú v pozorovacom uhle vodiča, ktorý sleduje cestu, čo významne zvyšuje jeho bezpečnosť a pohodlie,“ dodal Lukáš Dermek.

Nová generácia doplnku Head-Up display je k dispozícii v aplikácii Sygic GPS Navigation pre zariadenia Apple a Android.