Přední světová GPS aplikace Sygic přidává funkci fulltextového hledání

Sygic, přední světová GPS aplikace s více než 150 miliony uživateli po celém světě, spouští nové fulltextové hledání, které dále vylepší tuto již tak imponující navigační aplikaci. Fulltextové hledání uživatelům umožní rychlejší a snazší nalezení lokalit, bez zbytečného zdržování.

Se svým vylepšeným fulltextovým hledáním Sygic přispějte k tomu, aby cestování autem bylo ještě příjemnější. Tato nová aktualizace s čerstvými mapami je zdarma pro všechny uživatele. Sygic rovněž používá funkci bodů zájmu, která řidičům umožňuje zobrazit hodnocení z aplikací Foursquare a Yelp, a rovněž kontaktní údaje, provozní dobu, a dokonce i cenovou kategorii.

„Každá nová funkce pro nás představuje vzrušující výzvu a přináší další pokročilé výhody pro naše uživatele. Tato aplikace stírá hranice mezi konvenčním navigačním softwarem a platformou pro každodenní používání. Chceme našim uživatelům pomoci včas se dostat do práce, najít nejlepší ubytování a natankovat palivo za nejnižší cenu,” řekl Michal Štencl, výkonný ředitel společnosti Sygic.

Kromě toho se nejnovější verze funkce Sygic Smart Bluetooth uživatele aplikace Androidautomaticky zeptá, zda chce navigaci použít i pro jízdu domů. Stačí nastavit lokality bydliště a pracoviště a časy odjezdu z těchto míst a navigace se postará o ostatní. Sygic GPS navigace s dopravními informacemi v reálném čase rovněž uživatelům pomáhá zamezit zpožděním na cestách a dokáže nalézt nejrychlejší trasu domů.

Navigace Sygic One Tap je nová unikátní funkce pro uživatele systému Android. Zákazníci s tímto systémem budou moci uložit lokalitu na displeji chytrého telefonu (např. Market Street v San Franciscu) a jedním klepnutím pak mohou kdykoliv spustit navigaci do tohoto místa. Řidiči mohou na své displeje uložit více adres, např. Máma, Táta, Babička, Univerzita a 5th Avenue NY. To šetří čas uživatele, který může navigaci spustit jedním klepnutím přímo z displeje telefonu.