Sygic uruchamia usługę Planowanie trasy, dzięki której można zaplanować drogę w internecie, a następnie wysłać ją wprost do mobilnej nawigacji GPS.

04. 07. 2018

Sygic, wiodący na świecie dostawca nawigacji GPS, przedstawił dziś nową ważną funkcję swoich map online o nazwie Planowanie trasy – Sygic Maps. Przy jej użyciu można wygodnie zaplanować i udostępnić trasę na komputerze, po czym wysłać ją do mobilnej aplikacji Sygic GPS Navigation.

Sygic Maps, pierwsza mapa online dla podróżujących,została uruchomiona w połowie maja tego roku i już została użyta ponad 100 000 razy do planowania podróży. Nowa funkcja nawigacji Sygic o nazwie Planowanie trasy sprawia, że usługa ta staje się jeszcze atrakcyjniejsza. Najbardziej ucieszą się z niej kierowcy samochodów osobowych, którzy teraz mogą z łatwością zaplanować trasę na komputerze domowym i wysłać ją do urządzenia mobilnego lub znajomym.

„W praktyce oznacza to, że kiedy ktoś zaplanuje trasę w Sygic Maps, następnie wysyła ją na swój adres e-mail. Kiedy może wyruszać w podróż, po prostu otwiera tę wiadomość w swoim telefonie komórkowym i uruchamia nawigację za pomocą przycisku. Trasa zostanie otwarta wprost w aplikacji Sygic GPS Navigation użytkownika, dzięki czemu ten może od razu ruszać w trasę, bez dalszego planowania czegokolwiek” – mówi Lukas Nevosad, VP Travel w Sygic.

Funkcja Planowanie trasy przyda się też tym, którzy właśnie wyjeżdżają na wakacje. Mogą nie tylko zaplanować trasę, ale przygotować kompletny plan podróży przy użyciu Sygic Maps. W odróżnieniu od innych map internetowych, usługa Sygic Maps wyświetla interesujące miejsca bezpośrednio na mapie, co ułatwia przygotowywanie planu wycieczki dzień po dniu i zapisanie ciekawych miejsc na później. Ponadto w serwisie znajdują się cenne porady dla podróżujących, filmy 360°, wyszukiwarka hoteli oraz kompletna oferta wycieczek i biletów do kupienia.

Funkcja Planowanie trasy Sygic jest dostępna za darmo na stronie maps.sygic.com.