Sygic wprowadza aplikację Sygic GPS Navigation w wersji na smartfony Windows Phone

słynąca z programów do nawigacji firma Sygic z przyjemnością ogłasza wprowadzenie aplikacji Sygic GPS Navigation w wersji na smartfony Windows Phone. Ta długo oczekiwana wersja po raz pierwszy zapewnia użytkownikom smartfonów Windows Phone najnowocześniejszą technologię GPS, innowacyjność i udogodnienia klasy premium opracowane przez firmę Sygic. Plasująca się w czołówkach zestawień aplikacja Sygic GPS Navigation jest teraz najbardziej dostępną hybrydową aplikacją nawigacyjną na urządzenia inteligentne i do samochodów, jaką kiedykolwiek zaoferowano szerokim kręgom odbiorców.

Opublikowanie wersji na smartfony Windows Phone to dla użytkowników aplikacji Sygic GPS Navigation imponujący początek 2015 roku. Opublikowanie tej wersji wynika z wyjątkowego rozwoju i jest efektem wielu osiągnięć w udanym roku 2014. Aplikacja Sygic GPS Navigation jest teraz dostępna na każdym głównym systemie operacyjnym i korzysta z niej 75 milionów użytkowników na całym świecie. Firma Sygic uzyskała w roku 2014 wyjątkowy wzrost liczby użytkowników o 100% — to wyjątkowe osiągnięcie firmy znanej z wizjonerskiego oprogramowania i wprowadzania nowoczesnych technologii.

Celem firmy Sygic jest umożliwienie korzystania z nawigacji każdemu kierowcy na świecie, a udostępnienie wersji na smartfony Windows Phone to ogromny krok na drodze do realizacji tego celu. Firma spodziewa się, że do końca 2015 r. zostanie przekroczona liczba 150 milionów użytkowników, i w tym roku będzie kontynuować wprowadzanie nowych innowacyjnych funkcji.

Nawigacja firmy Sygic słynnie z precyzyjnego działania i wygody korzystania i pozwala użytkownikom czuć się pewniej podczas podróżowania, poznawania i odkrywania. Firma oferuje wieloplatformową aplikację do nawigacji. Od wprowadzenia na rynek w 2009 roku jest to najczęściej na świecie pobierana aplikacja dla systemu iOS. Aplikacja Sygic GPS Navigation to przełomowy, błyskawicznie działający produkt, oferujący znakomite przetwarzanie map i szerokie możliwości dostosowywania, bez względu na platformę, na której działa.

„Z przyjemnością ogłaszamy wydanie wersji na smartfony Windows Phone i chcemy bardzo podziękować naszym użytkownikom za inspiracje, opinie i wsparcie. Celem naszego zespołu jest zapewnienie, aby aplikacja Sygic GPS Navigation zawsze wyróżniała się swoimi wyjątkowymi zaletami: nowoczesną technologią, doskonałym projektem i funkcjonalnością. Dziś firma Sygic z przyjemnością prezentuje niezrównaną technologię GPS, bez ograniczeń dostępu do danych i ze znakomitym interfejsem użytkownika — jutro zajmiemy się dalszym rozwojem wersji do każdego systemu operacyjnego”, powiedział Michal Štencl, CEO firmy Sygic. „Chciałbym podziękować wszystkim członkom naszego zespołu za wyjątkowe zaangażowanie i pracę w minionym roku”.

Użytkownicy wersji na smartfony z systemem Windows Phone mają dostęp do różnych funkcji premium aplikacji Sygic GPS Navigation, w tym informacji o fotoradarach, funkcji Head-up Display i informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, z dodatkowymi ekscytującymi funkcjami, które zostaną zaprezentowane później w 2015 r. Firma Sygic wierzy w przyszłość komunikacji między pojazdami i rozwiązania MirrorLink. W roku 2015 planujemy znacząco zwiększyć obecność tych technologii w branży motoryzacyjnej.

Firma Sygic może się poszczycić stale rosnącym, obecnie 75-milionowym, gronem użytkowników na całym świecie i pozycją światowego lidera w branży nawigacji GPS.