Firma Sygic poszerza ofertę dla kierowców na całym świecie o nową aplikację — Fuelio

Wyznaczająca nowe trendy w nawigacji firma Sygic z przyjemnością ogłasza wydanie swojej najnowszej aplikacji —Fuelio. Używając aplikacji Fuelio kierowcy za pomocą urządzenia przenośnego mogą łatwo i szybko monitorować zużycie paliwa i inne koszty związane z pojazdami. Ten nowy dodatek do szybko powiększającej się i innowacyjnej oferty firmy Sygic umożliwia użytkownikom z całego świata rejestrowanie, porównywanie i analizowanie za pomocą przyjaznego interfejsu danych dotyczących tankowania i innych wydatków.

„Z niecierpliwością czekam na nowe wyzwania związane z pracą w firmie Sygic i możliwość użycia funkcji aplikacji Fuelio w technologii nawigacyjnej Sygic”, powiedział Adrian Kajda, nowy członek zespołu Sygic i menedżer produktu Fuelio. „Praca w zespole Sygic ułatwi mi realizację planów związanych z rozwojem aplikacji. Z przyjemnością informuję, że prace nad nowymi funkcjami są już prowadzone przez znakomity zespół programistów Sygic”.

Aplikacja Fuelio umożliwia monitorowanie modułów kosztów obejmujących zużycie paliwa i inne wydatki podzielone na spersonalizowane kategorie serwisu, przeglądu, płatności ubezpieczeniowych, mycia samochodu, parkowania itp. Aplikację można bezproblemowo zintegrować ze wszystkimi rozwiązaniami samochodowymi firmy Sygic. Aplikacja Fuelio jest dostępna do pobrania w 31 różnych wersjach językowych.

„Aplikacja Fuelio jest niezastąpionym rozwiązaniem dla kierowców, którzy chcą dysponować w trasie lepszym przeglądem sytuacji”, powiedział CEO firmy Sygic, Michal Štencl. „Zespół Sygic nie może się doczekać dodania tego znakomitego produktu do oferty firmy. Przewidujemy, że aplikacja Fuelio uzupełni nasz podstawowy produkt — Sygic GPS Navigation i wraz z aplikacją Speed Cameras firmy Sygic pozwoli poprawić jakość kierowania wśród naszych wiernych użytkowników na całym świecie. Co więcej, wkrótce można się spodziewać kolejnych atrakcyjnych udogodnień i funkcji od firmy Sygic.”

Oczekujemy, że nowy produkt w ofercie firmy Sygic przyspieszy rozwój następnej generacji rozwiązań dla kierowców korzystających z technologii mobilnych.

Aplikacja Fuelio jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników systemu Android, włącznie z wszystkimi funkcjami premium:

  • Zapisywanie kopii zapasowej w chmurze (Dropbox, Dysk Google)
  • Automatyczne zapisywanie kopii zapasowej w chmurze po dodaniu nowego tankowania (nie stracisz danych nawet po utracie telefonu)
  • Moduł kosztów do monitorowania dodatkowych wydatków związanych z samochodem (oprócz paliwa)
  • Szczegółowe statystyki kosztów z modyfikowalnymi kategoriami (np. serwis, przegląd, ubezpieczenie, mycie, parkowanie itp.)
  • Podsumowania i tabele kosztów (paliwo i inne koszty, kategorie, łączne koszty miesięczne itp.)
  • Przypomnienia (powiadomienie o kolejnym przeglądzie, zakończeniu ubezpieczenia itp.)
  • Skrót (widżet) umożliwiający szybkie dodawanie tankowania