Sygic představuje řešení pro správu vozového parku a zaměstnanců

Bratislava, Slovensko – Společnost Sygic, celosvětová jednička v oblasti GPS navigací s více než 85 miliony zákazníků, oznámila uvedení aplikace Sygic FleetWork – profesionální navigační aplikace s funkcemi pro správu vozového parku a zaměstnanců prostřednictvím cloudu. Aplikace Sygic FleetWork se vyznačuje velmi snadnou a intuitivní obsluhou a je připravena na integraci s podnikovými systémy.

S aplikací Sygic FleetWork budou moci firemní zákazníci s rozsáhlými vozovými parky využívat výhod vyšší provozní efektivity, aniž by museli investovat do dalšího hardwaru, IT infrastruktury a složité implementace softwaru pro sledování vozidel.

Aplikace Sygic FleetWork je dostupná pro firmy jako kompletní řešení nebo jako komponenta plug-in pro systémové integrátory.

Toto inovativní řešení bude představeno na Mezinárodním veletrhu dopravy a logistiky Transport Logistic 2015 v Mnichově, který se koná od 5. do 8. května.

Řešení Sygic FleetWork kombinuje proslulou navigační aplikaci Fleet Navigation od společnosti Sygic s cloudovými službami a webovým portálem, které manažerům a dispečerům umožňují plánovat, optimalizovat a monitorovat pohyb vozidel a komunikovat s řidiči a terénními pracovníky prostřednictvím jejich vlastních zařízení.

Již za 5 minut po instalaci mohou dispečeři pomocí oblíbeného webového prohlížeče a interaktivní mapy aplikace Sygic FleetWork sledovat a řídit vozidla nebo pracovníky v terénu a rychle navigovat řidiče prostřednictvím aplikace Fleet Navigation.

„Uvědomili jsme si, že na trhu chybí efektivní a kompletní řešení určené pro zákazníky, kteří nechtějí investovat do složité IT infrastruktury nebo do sledovacího hardwaru,“ vysvětluje Martin Strigáč, Business Solution Director ve společnosti Sygic. „V této oblasti jsme viděli potenciál, tak jsme rozšířili naši ověřenou aplikaci Professional Fleet Navigation o funkce pro správu vozového parku a zaměstnanců.”

Snadno použitelná rozhraní API umožňují zákazníkům integrovat Sygic FleetWork s jejich podnikovými systémy. Systémoví integrátoři a partneři mohou Sygic FleetWork začlenit do svých profesionálních řešení jako komponentu plug-in a nabídnout tak svým zákazníkům přidanou hodnotu bez jakéhokoli rizika a s minimálními náklady.

Na webové stránce společnosti Sygic na adrese www.sygic.com/fleetwork je pro firmy k dispozici 14denní zkušební verze aplikace Sygic FleetWork od společnosti Sygic. Aplikace je dostupná v Evropě, Severní Americe a Austrálii již od 4,99 EUR bez DPH měsíčně za jedno zařízení.