Eurowag ve Sygic, geleceğin mobilite hizmetlerini oluşturmak için güçlerini birleştiriyor

18. 04. 2019

Eurowag ve Sygic, önde gelen mobilite çözüm sağlayıcısı olmak üzere uzun vadeli stratejilerinin bir parçası olarak güçlerini birleştirdi.

Avrupa'nın en hızlı büyüyen mobilite çözümleri sağlayıcısı olan Eurowag, mobil navigasyon ve konum tabanlı hizmetler alanında küresel liderlerden biri olan Sygicile birlikte katma değerli ürün ve hizmetler sunmak üzere güçlerini birleştirdiklerini açıkladılar.

Ayrıntılı bilgiler, teknoloji ve büyük veriyi bir araya getiren bu hareket müşteriler için büyük tasarruflar sağlamak ve nakliye sektörüne yenilik getirmek üzere tasarlanmıştır. "Şu anda sürücülerin davranışları ve rota planlama alışkanlıkları büyük oranda geçmiş deneyimlerine ve sezgilerine dayalıdır. Bu hamle ile bu süreci müşterilerimizin tasarruf etmelerini ve işletmelerini çok daha verimli hale gelmesini sağlayan veriye dayalı bir karara dönüştürmek istiyoruz. Bizim nihai hedefimiz onların başarısı." – Martin Vohanka, Eurowag CEO'su.

Bu hamle, gelecekte devam edecek şekilde planlanmış şirket BT altyapısının yükseltilmesi için kısa bir süre önce yapılan büyük yatırımların ardından Eurowag hizmetlerinin dijital entegrasyonu için atılmış olan bir diğer büyük adımdır.

Sygic CEO'su Martin Strigac şunları eklemiştir: "Tüketici, kurumsal ve otomotiv navigasyon ve konum tabanlı hizmetlerinde sahip olduğumuz geniş ayrıntılı bilgilerin entegre mobiliteye odaklanmış önde gelen bir finans ve teknoloji şirketinin uzmanlığıyla bir araya gelmesi, nakliye sektörünün geleceği için bir devrime yol açacaktır."