Na wystawie MWC Sygic Car Navigation przedstawia nową funkcję sprawdzania cen paliw

27. 02. 2017

Aplikacja Sygic Car Navigation, która ma ponad 150 milionów użytkowników i cieszy się globalnym zasięgiem, dziś została wzbogacona o nową funkcję umożliwiającą monitorowanie cen paliw i kontrolowanie kosztów podróży.

Nowa funkcja Fuel Prices będzie dostępna w światowej klasy nawigacji Sygic Car Navigation dla aplikacji MirrorLink 1.1., Jaguar i Land Rover InControl™ oraz programu uruchamiania aplikacji HondaLink. Funkcja została zoptymalizowana pod kątem współpracy z ekranem dotykowym AppLink w samochodach Forda przez technologię Smart Device Link (SDL) tego giganta motoryzacyjnego. Prezentację można będzie obejrzeć na stoisku Forda w hali nr 1 na wystawie Mobile World Congress.

Użytkownicy otrzymają dostęp do zawsze aktualnych cen paliw dostarczanych przez usługę Oil Price Information Service (OPIS). Ceny będą przekazywane bezpośrednio z aplikacji Sygic Car Navigation do ekranu dotykowego SYNC, dzięki czemu użytkownik nie będzie musiał odrywać oczu od drogi ani rąk od kierownicy.

„Nowa funkcja Fuel Prices umożliwi użytkownikom dokładniejsze monitorowanie zużycia paliwa, a to, w połączeniu z aplikacją Car Navigation, oznacza wykorzystanie zalet smartfonów i samochodów. Wszystkie funkcje, opcje personalizacji i ustawienia wydajności będą dostępne na smartfonie” — mówi Peter Schubert, dyrektor ds. motoryzacji w Sygic.

Sygic GPS to najbardziej zaawansowana na świecie aplikacja nawigacyjna, którą pobrano już ponad 150 milionów razy, a jej użytkownicy pochodzą z ponad 200 krajów i mówią w ponad 40 językach. Za pomocą Car Navigation Sygic łączy telefon z samochodem, zapewniając zaawansowaną nawigację i udostępniając użytkownikom różnorodne standardy łączności w branży motoryzacyjnej.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.sygic.com/car-navigation.