Sygic přichází s novým benefitem – cestovním pojištěním od Union, k jehož uzavření stačí pár kliknutí přímo v navigaci

20. 07. 2021

Nejstahovanější offline GPS navigace na světe Sygic představuje novou službu. Díky spolupráci s pojišťovnou Union, členem skupiny ACHMEA B.V., je novou součástí oblíbené navigační aplikace i cestovní pojištění. Ode dneška je tento benefit dostupný pro všechny uživatele Sygic ve všech zemích EU. Jedná se o unikátní řešení, které nemá na trhu obdobu.

Sygic GPS Navigation je nyní mnohem více než jenom inteligentní aplikace nabitá inovacemi, které zvyšují bezpečnost, jízdní komfort a dovedou vás do cíle i bez připojení k internetu. Po nedávné integraci režimu pro elektrická vozidla s platby za nabíjení přímo v aplikaci Sygic nyní přichází s další službou s přidanou hodnotou – možností zakoupení cestovního pojištění.

Jízda automobilem se v poslední stala nejbezpečnějším způsobem cestování. „Rychle reagovat na potřeby trhu prostřednictvím nových technologií, které kromě navigace pomáhají zvýšit bezpečnost za volantem, považujeme za své poslání. Bezpečnost cestování se stala významným tématem, a proto věříme, že cestovní pojištění v Sygic GPS Navigation zákazníci ocení nejenom v nadcházejícím období při plánování dovolených a výletů,“ uvedl CEO Sygic, Martin Strigač.

Kromě běžného cestovního pojištění stále více zemí požaduje po návštěvnících, aby měli uzavřené připojištění pro případ nákazy COVID-19, které však v nabídce pojišťoven stále není standardem. Union a Sygic proto spojily síly a vytvořily unikátní produkt. Navigační aplikace Sygic nabízí cestovní pojištění s připojištěním COVID-19 jako jediná na trhu. Navíc lze pojištění uzavřít přímo během cesty. Díky uživatelský přívětivému designu se zákazníci pojistí během několika sekund, přičemž pojištění začíná platit okamžitě po zaplacení.

„Na slovenském trhu dlouhodobě patříme k lídrům v oblasti cestovního pojištění díky našim revolučním inovacím a proklientskému přístupu. Spojení se společností Sygic je odpovědí na aktuální trend, kdy lidé jezdí na dovolenou vlastním automobilem. Těší nás, že můžeme být partnerem společnosti Sygic, se kterou sdílíme stejné hodnoty,“ řekl Michal Špaňár, generální ředitel pojišťoven Union.

V aplikaci Sygic si můžete vybrat ze tří druhů pojištění: krátkodobé cestovní pojištění, krátké pojištění s připojištěním pro COVID-19 a dlouhodobé (roční) cestovní pojištění.
Krátkodobé pojištění zahrnuje krytí lékařských nákladů v Evropě až do výše 250 000 eur pro běžné činnosti a všechny běžné sportovní a volnočasové aktivity, prémiové asistenční služby 24/7, pojištění nákladů spojených s vycestováním a ubytováním blízké osoby v místě hospitalizace, a to vše bez spoluúčasti. V alternativě s připojištěním COVID-19 jsou ještě zahrnuty i léčebné náklady onemocnění COVID-19 až do výše 50 000 eur.

Roční pojištění je výhodné pro ty, kdo stráví minimálně 25 dnů ročně na cestách. Jeho zakoupením zákazníci získají pojištění pro opakované cesty do zahraničí na 365 dnů, přičemž maximální délka pojištěním jedné cesty je 30 dnů. Součástí jsou i léčební náklady v Evropě a okolních zemích až do výše 250 000 eur pro běžné aktivity a vybrané sportovní a volnočasové aktivity.

Cestovní pojištění v Sygic GPS Navigation je k dispozici nejenom pro řidiče s placenou navigační licencí Sygic. Pojistit se může kdokoliv, kdo má Sygic v mobilu, a to i v bezplatné verzi navigace, i když cestuje letadlem, autobusem, vlakem, lodí nebo na motocyklu. Pojištění je zatím dostupné pro telefony se systémem Android, verze pro iOS se objeví ještě v průběhu tohoto léta.