Sygic pierwszą aplikacją do nawigacji na świecie wyróżnioną certyfikatem MirrorLink w Europie i krajach Ameryki Północnej

Firma Sygic, pionier w dziedzinie nawigacji, z przyjemnością ogłasza, że produkt Sygic Car Navigation jest jedyną dostępną na rynku aplikacją, która uzyskała certyfikat MirrorLink w Europie i krajach Ameryki Północnej. Liczymy także na przyznanie certyfikatu w Japonii w drugiej połowie roku 2015. Certyfikat przyznała organizacja Connected Car Consortium, która zajmuje się rozwojem technologii przeznaczonych dla rozwiązań umożliwiających współpracę telefonu ze sprzętem zainstalowanym w samochodzie. Za kilka miesięcy użytkownicy smartfonów z całego świata korzystający z technologii MirrorLink będą mogli w samochodowym systemie informacyjno-rozrywkowym korzystać z najbardziej innowacyjnej, hybrydowej aplikacji do nawigacji — Sygic Car Navigation.

Sygic Car Navigation jest aplikacją, która przeszła pełny proces certyfikacji MirrorLink w Europie i Ameryce Północnej, co stanowi poszerzenie uzyskanego wcześniej certyfikatu MirrorLink OEM Certificate (wykorzystywanego przez markę Škoda). To wyjątkowe osiągnięcie wzmocniło pozycję firmy Sygic jako firmy wyznaczającej nowe standardy nawigacji hybrydowej w technologii pojazdów połączonych z siecią.

Użytkownicy technologii MirrorLink mogą podłączyć smartfon do zgodnych pojazdów, uzyskując dostęp do niektórych funkcji, np. wyświetlania map i odtwarzania muzyki. Jako główna aplikacja do nawigacji przeznaczona dla urządzeń wyposażonych w technologię MirrorLink, Sygic Car Navigation może pomóc milionom kierowców na całym świecie zwiększyć bezpieczeństwo jazdy samochodem.

Wyjątkowy certyfikat MirrorLink to dowód wyjątkowej innowacyjności firmy Sygic i potwierdzenie pozycji światowego lidera w dziedzinie tworzenia aplikacji do nawigacji. Ciągły rozwój technologii połączeniowych realizowany przez firmę Sygic zapewni milionom właścicieli smartfonów dostęp do pięknie zaprojektowanej i precyzyjnej nawigacji hybrydowej, a także najwyższy poziom obsługi klienta. Kierowcy otrzymają do dyspozycji profesjonalną nawigację firmy Sygic w przystępnej cenie wraz z bezpłatnymi aktualizacjami map oraz uaktualnianymi w czasie rzeczywistym danymi o ruchu ulicznym i fotoradarach.

Aż 75 milionów użytkowników na całym świecie sprawia, że Sygic jest najłatwiej dostępną na rynku aplikacją do nawigacji hybrydowej w samochodach połączonych z siecią. Ponadto można uzyskać do niej dostęp z każdego mobilnego systemu operacyjnego na świecie.