Společnost Sygic uvádí na trh aplikaci Sygic GPS Navigation pro systém Windows Phone

Průkopník navigačních systémů Sygic s radostí oznamuje, že aplikace Sygic GPS Navigation je nyní k dispozici i pro systém Windows Phone. Tato dlouho očekávaná verze využívá nejmodernější prvky špičkové technologie GPS, inovativní design i prémiové funkce od společnosti Sygic a vůbec poprvé je nabízí také uživatelům systému Windows Phone. Oceňovaná navigace Sygic GPS Navigation je nyní nejpřístupnější hybridní navigační aplikací pro chytrá zařízení a propojené automobily (vozy s přístupem na internet), která kdy byla vytvořena pro masový trh.

Vydání aplikace pro systém Windows Phone je impozantním vstupem do roku 2015 pro uživatele aplikace Sygic GPS Navigation. Tato verze je výsledkem náročného vývoje a jedním z mnoha vrcholných úspěchů vydařeného roku 2014. Aplikace Sygic GPS Navigation je nyní k dispozici pro všechny přední mobilní operační systémy a po celém světě má 75 milionů uživatelů. Společnost Sygic v roce 2014 dosáhla rekordního 100% nárůstu počtu uživatelů, což je důkazem vrcholné formy společnosti, jež proslula svým vizionářským softwarem a průkopnickým přístupem.

Společnost Sygic je odhodlána dosáhnout svého cíle, kterým je navigování všech řidičů z různých koutů světa – a aplikace pro systém Windows Phone je významným krokem ke splnění tohoto cíle. Očekává se, že do konce roku 2015 bude produkty Sygic využívat více než 150 milionů uživatelů a společnost bude během tohoto roku dále představovat nové a inovativní funkce.

Navigační produkty od společnosti Sygic, jež jsou známé svojí přesností a intuitivním uživatelským rozhraním, pomáhají uživatelům pohodlně navigovat, prozkoumávat a objevovat svět. Společnost se pyšní nejčastěji instalovanou multiplatformní navigační aplikací na světě, a to od svého vstupu na trh, kdy v roce 2009 jako vůbec první nabídla navigační aplikaci pro systém iOS. Aplikace Sygic GPS Navigation je pro každou platformu plně přizpůsobitelná a nabízí uživatelům revoluční design, bezkonkurenční mapové podklady a bleskové fungování.

„Jsme nadšeni, že můžeme oznámit vydání naší aplikace pro systém Windows Phone. Velké poděkování patří zejména našim oddaným zákazníkům za jejich inspiraci, zpětnou vazbu a podporu. Náš tým udělá vše, aby aplikace Sygic GPS Navigation nikdy neztratila nic z toho, co slibuje: špičkovou technologii, design i funkce. V současné době produkty Sygic vynikají bezkonkurenční technologií GPS, plnohodnotnou offline funkcionalitou a špičkovým uživatelským rozhraním. V budoucnu se chystáme odhalit další vizionářská vylepšení pro všechny mobilní operační systémy,“ prohlásil Michal Štencl, CEO ve společnosti Sygic. „Rád bych poděkoval všem členům našeho týmu za jejich fantastickou práci a nadšení v uplynulém roce.“

Uživatelé systému Windows Phone mají přístup k několika prémiovým funkcím aplikace Sygic GPS Navigation, mezi které patří například upozornění na měření rychlosti, Head-up Display a funkce Real-Time Traffic s informacemi o aktuální dopravní situaci – přičemž další úžasné funkce budou odhaleny v průběhu roku 2015. Společnost Sygic věří v budoucnost propojených automobilů (vozů s přístupem na internet) a technologie, jako je MirrorLink. V roce 2015 se plánuje výrazně více zapojovat obzvláště do dění v automobilovém průmyslu.

Produkty společnosti Sygic v současné době využívá 75 milionů zákazníků a jejich počet neustále roste, což z této společnosti dělá celosvětovou jedničku v oblasti navigací GPS.