Nowa wersja Fuelio jeszcze dokładniej oblicza koszty ponoszone przez kierowców

26. 05. 2017

Firma Sygic ogłosiła wypuszczenie na rynek nowej wersji Fuelio — aplikacji do obliczania kosztów związanych z użytkowniem pojazdu dla systemu Android.

W najnowszej aktualizacji dodano kartę W pobliżu, dzięki której można wyświetlać stacje paliw bezpośrednio na ekranie głównym; funkcję Koszty ujemne, za pomocą której można kontrolować przychody i wydatki; oraz Oś czasu, na której oznaczone są zarówno tankowania jak i pozycje z dziennika kosztów ogólnych.

Firma Sygic rozszerzyła funkcje premium Fuelio, dodając nową kartę ‘W pobliżu”, na której szybko i wygodnie można znaleźć najlepsze lub najpopularniejsze w okolicy stacje paliw oferujące najniższe ceny. Wszystkie informacje można wyświetlić za pomocą odpowiednich opcji w menu. Brak konieczności ładowania jakichkolwiek map.

Kolejną nowością w aplikacji Fuelio są Koszty ujemne. Funkcja ta umożliwia kierowcy wprowadzanie do dziennika kosztów także przychodów, aby dokładniej i bardziej transparentnie obliczać wydatki. Aktualizacje osi czasu są odpowiedzią na prośby użytkowników o uproszczone dzienniki tankowań i kosztów.

„Te nowe funkcje zostały dodane w odpowiedzi na prośby klientów o widok w postaci osi czasu — połączenia widoku z dziennikami. Fuelio to aplikacja do kontrolowania kosztów i zużycia paliwa. Od tej pory informacje dotyczące tankowań i kosztów można obejrzeć w jednym prostym widoku” — mówi Adrian Kajda, kierownik ds. produktu w Fuelio.

Fuelio to darmowa aplikacja dla systemu Android. Zawiera wszystkie funkcje premium, takie jak przechowywanie kopii zapasowej danych w chmurze, automatyczne wykonywanie kopii zapasowej i wysyłanie jej do chmury po zarejestrowaniu nowych tankowań, widżet usprawniający dodawanie informacji o tankowaniach, moduł kosztów do śledzenia dodatkowych wydatków motoryzacyjnych (oprócz kosztów paliwa), szczegółowe dane statystyczne dotyczące kosztów, zestawienia i wykresy z możliwością dostosowywania kategorii i wiele więcej.

Za pomocą Fuelio użytkownik może monitorować moduły kosztów paliwa, jak również innych wydatków w spersonalizowanych kategoriach usług, konserwacji, kosztów ubezpieczeń, mycia samochodu, parkowania itd. Aplikację można bezproblemowo zintegrować ze wszystkimi rozwiązaniami samochodowymi firmy Sygic. Aplikacja Fuelio jest dostępna w 31 językach i można ją pobierać na całym świecie.