Úplne nová verzia aplikácie Fuelio monitoruje náklady vodiča ešte efektívnejšie

26. 05. 2017

Sygic dnes uvádza úplne novú verziu aplikácie Fuelio, ktorá je určená na monitorovanie počtu najazdených kilometrov a nákladov na palivo.

Najnovšia aktualizácia prináša funkciu „V blízkosti“, ktorá zobrazuje čerpacie stanice priamo na ovládacom paneli, funkciu „Záporné výdavky“ na monitorovanie príjmov a výdavkov na cestách a funkciu „Časová os“ na prehľad o jednotlivých tankovaniach.

Spoločnosť Sygic rozšírila prémiové funkcie aplikácie Fuelio prostredníctvom úplne novej funkcie „V blízkosti“, ktorá poskytuje rýchly a užitočný prehľad čerpacích staníc v najbližšom okolí s najlepším hodnotením či najvýhodnejšími cenami a takisto obľúbené čerpacie stanice v blízkosti. Všetky tieto informácie získa používateľ po aktivovaní jednotlivých možností v ponuke bez potreby načítania máp, čo umocňuje pocit istoty na cestách.

Ďalšou novinkou aplikácie Fuelio je funkcia „Záporné výdavky“, ktorá vodičom umožňuje do cestovného denníka zaznamenávať aj príjmy a monitorovať tak náklady na vozidlo ešte lepšie a prehľadnejšie. Funkcia „Časová os“ napĺňa požiadavky zákazníkov, ktorí si želali prehľadný zoznam všetkých cestovných nákladov a tankovania na jednej obrazovke.

„Pri implementácii tohto zlepšenia a doplnení nových funkcií sme vychádzali z požiadaviek našich zákazníkov, ktorí si kombinované zobrazenie vo forme časovej osi žiadali. Fuelio je aplikácia na monitorovanie cestovných nákladov a tankovania. Vďaka zjednodušenému zobrazeniu máte teraz o všetkých nákladoch a tankovaní dobrý prehľad,“ zdôraznil Adrian Kajda, produktový manažér spoločnosti Fuelio.

Fuelio je k dispozícii bezplatne pre všetkých používateľov mobilných telefónov s OS Android a obsahuje všetky prémiové funkcie, medzi ktoré patrí zálohovanie do cloudu, automatické zálohovanie do cloudu po zaznamenaní každého nového tankovania, miniaplikácia pre rýchlejšie zaznamenávanie tankovaní, nákladový modul na monitorovanie dodatočných nákladov na vozidlo (okrem paliva), podrobné štatistiky nákladov, prehľady a grafy s prispôsobiteľnými kategóriami a množstvo ďalších.

Aplikácia Fuelio používateľom umožňuje monitorovať nákladové moduly pre spotrebu paliva a iné výdavky s prispôsobiteľnými kategóriami pre služby, údržbu, platby poistného, umývanie vozidla, parkovanie a pod. Táto aplikácia patrí do rozsiahleho portfólia komplexných automobilových riešení spoločnosti Sygic. Aplikácia Fuelio je preložená do 31 jazykov a stiahnuť si ju môžu používatelia na celom svete.