Spoločnosť Sygic, celosvetový líder v oblasti GPS navigácie, pridáva do svojej aplikácie funkciu celotextového vyhľadávania

Aplikácia Sygic, globálny líder v oblasti GPS navigácie s viac ako 150 miliónmi používateľmi na celom svete, spúšťa nové celotextové vyhľadávanie, ktoré ešte viac zdokonalí navigačnú aplikáciu už teraz nabitú množstvom technológií. Celotextové vyhľadávanie umožňuje používateľom vyhľadávať destinácie oveľa rýchlejšie a jednoduchšie.

Sygic pomocou zdokonaleného celotextového vyhľadávania opäť prináša zábavu za volant. Nová aktualizácia s najnovšími mapami je všetkým používateľom k dispozícii bezplatne. Táto funkcia bezchybne spolupracuje aj s bodmi záujmu v navigácii Sygic, ktoré vodičom okrem iného umožňujú prezerať si hodnotenia zo stránok Foursquare a Yelp, kontaktné údaje, otváracie hodiny a dokonca cenové kategórie jednotlivých prevádzok.

„Každá nová funkcia je pre nás vzrušujúcou výzvou a našim používateľom prináša vždy nové výhody. Naša aplikácia búra hranice medzi konvenčnými navigačnými aplikáciami a platformou na každodenné používanie. Chceme našim používateľom pomôcť dostať sa do práce, nájsť si najlepšie ubytovanie a dokonca tankovať lacnejšie,“ povedal Michal Štencl, generálny riaditeľ spoločnosti Sygic.

Okrem toho, najnovšia verzia funkcie Smart Bluetooth aplikácie Sygic je prepojená s inými aplikáciami operačného systému Android a pri nastúpení do vozidla v práci sa používateľa automaticky spýta, či chce spustiť navigáciu smerom domov. Stačí nastaviť domácu adresu a adresu práce, čas príchodu a čas odchodu a zariadenie sa postará o zvyšok. GPS navigácia Sygic s funkciou vyhodnocovania aktuálnych dopravných informácií v reálnom čase pomáha používateľom vyhnúť sa zdržaniam na cestách a nájsť najrýchlejšiu cestu k svojim blízkym.

Funkcia One Tap Navigation (Navigácia jedným klepnutím) aplikácie Sygic je nová a jedinečná funkcia určená používateľom s OS Android. Používatelia si vďaka nej budú môcť uložiť destinácie priamo z obrazovky smartfónu (napr. Obchodná ulica v Bratislave) a následne budú môcť kedykoľvek jediným klepnutím spustiť navigáciu na danú adresu. Vodiči si na obrazovke svojho smartfónu budú môcť uložiť viacero adries, napr. mama, otec, babka, univerzita, Zochova ulica BA a pod. Používateľom to šetrí čas, pretože jediným klepnutím môžu spustiť navigáciu priamo z obrazovky svojho smartfónu.