Sygic predstavuje Fuelio, najnovší prírastok do svojho portfólia aplikácií pre vodičov po celom svete

Spoločnosť Sygic, líder v oblasti navigácie, vám s potešením predstavuje svoju najnovšiu aplikáciu Fuelio. S aplikáciou Fuelio môžu vodiči sledovať svoju spotrebu paliva a ďalšie náklady súvisiace s vozidlom rýchlo a jednoducho pomocou mobilného zariadenia. Tento nový prvok v rapídne sa rozrastajúcom inovatívnom portfóliu spoločnosti Sygic umožňuje používateľom na celom svete zaznamenávať, analyzovať a zdieľať spotrebu paliva a ďalšie náklady ako nikdy predtým, a to s elegantným, jednoduchým dizajnom od spoločnosti Sygic.

„Som pripravený na nové výzvy v spoločnosti Sygic a teším sa, že čoskoro predstavíme ďalšie prelomové funkcie v aplikácii.“ hovorí Adrian Kajda, nový člen tímu Sygic a produktový manažér aplikácie Fuelio. „So skvelým tímom vývojárov už teraz pracujeme na podrobnom produktovom pláne, ktorý obsahuje niekoľko nových a špičkových funkcií.“

Prostredníctvom aplikácie Fuelio môžu používatelia sledovať výdavky za benzín a ďalšie položky, ktorú sú usporiadané do prispôsobiteľných kategórií, ako napríklad služby, údržba, poistenie, autoumývareň, parkovanie a podobne. Aplikácia je plnohodnotnou súčasťou portfólia riešení spoločnosti Sygic zameraných na automobilový priemysel. Používatelia si ju môžu stiahnuť zadarmo v 31 jazykoch.

„Pre vodičov, ktorí chcú z jazdy autom vyťažiť ešte viac, je aplikácia Fuelio jedinečným prínosom,” hovorí Michal Štencl, CEO spoločnosti Sygic. „Sme veľmi radi, že tento produkt môžeme zaradiť do svojho portfólia. V našej neustálej snahe zlepšovať jazdu autom pre všetkých našich verných používateľov po celom svete bude aplikácia Fuelio spolu s ďalšími aplikáciami, ako napríklad Policajné radary, dopĺňať náš hlavný produkt, aplikáciu Sygic GPS Navigation. Okrem toho sa tešíme, ako čoskoro predstavíme nové a zaujímavé funkcie.“

Nový produkt v portfóliu spoločnosti Sygic má zrýchliť vývoj riešení novej generácie pre súčasných vodičov, ktoré zároveň spĺňajú ich potreby spojené s mobilnými technológiami.

Aplikácia Fuelio je k dispozícii zadarmo pre všetkých používateľov systému Android vrátane všetkých prémiových funkcií:

  • Zálohovanie do cloudu (Dropbox, Google Drive)
  • Automatické zálohovanie do cloudu po pridaní nového natankovania
  • Rýchlejšie pridávanie informácií o tankovaní pomocou miniaplikácie
  • Modul, pomocou ktorého možno okrem výdavkov za benzín sledovať aj ďalšie výdavky spojené s prevádzkou vozidla
  • Podrobné štatistiky o výdavkoch, ktoré možno zaradiť do vlastných kategórií (napr. služby, údržba, poistenie, umyváreň, parkovanie atď.)
  • Prehľady a grafy o výdavkoch (porovnanie výdavkov za benzín s ostatnými výdavkami, prehľad podľa kategórií, celkové mesačné výdavky atď.)
  • Pripomenutia (upozornenie o ďalšej údržbe vozidla, konci poistného obdobia)