Sygic GPS Navigation bude již brzy dostupná prostřednictvím služby Android Auto

13. 08. 2020

Google chce uživatelům navigace nabídnout ještě větší možnosti výběru, a proto otevírá svou platformu Android Auto™ pro vývojáře map a navigací 3. stran. Navigace od společnosti Sygic, která je partnerem s přednostním přístupem, bude v platformě Android Auto dostupná v nadcházejících měsících, jakmile ji Google dá k dispozici.

S platformou Android Auto řidiči budou moci již brzy používat Sygic GPS Navigation prostřednictvím displeje vestavěného v jejich vozidlech. Počátkem tohoto týdne Google oznámil, že v Android Auto budou ještě letos k dispozici nové kategorie aplikací včetně GPS navigací. Google rovněž zmínil Sygic GPS Navigation jako jednu z nejpokročilejších GPS navigačních aplikací pro automobily.

„Jsme nadšeni, že naši uživatelé budou moci používat Sygic GPS Navigation na vestavěných displejích ve vozidlech s konektivitou Android Auto,“ uvedl Lukáš Dermek, vedoucí produktového oddělení.

Sygic, která patří mezi nejstahovanější off-line navigační aplikace a kterou používá více než 200 milionů řidičů, bude kompatibilní se všemi hlavními systémy automobilové konektivity. S konektivitou Android Auto™ budou moci uživatelé aplikace Sygic bezpečně řídit svá vozidla, aniž by se museli dívat na displeje svých telefonů.