Sygic uvádí nový, plně přizpůsobitelný Head-Up Display pro iOS a Android

19. 11. 2019

Nová generace oblíbeného doplňku Head-Up Display pro Sygic GPS Navigation řidičům umožňuje promítat speciálně optimalizované pokyny navigace na čelní sklo vozidla a současně sledovat provoz před vozidlem, což má velký význam pro bezpečnost i pohodlí.

Společnost Sygic, držitel ocenění CES 2020 Innovation Awards, které důvěřuje více než 200 milionů řidičů, uvedla novou generaci doplňku Head-Up Display s pokročilými možnostmi uživatelských nastavení.

Tato chytrá funkce, která je součástí Sygic GPS Navigation, používá zobrazení na displeji telefonu a promítá jej na čelní sklo za účelem zobrazení pokynů trasy, rychlostních omezení a dalších užitečných informací v noci, aniž by docházelo k oslnění řidiče svítícím displejem.

U nové generace služby Head-Up Display si řidiči mohou všechny informace přizpůsobit přesně tak, aby odpovídaly jejich potřebám. Mohou si vybrat z několika praktických rozvržení, barevných schémat a nabídek obsahu včetně předpokládané doby příjezdu (ETA), rychlostních omezení, sklonu a vzdálenosti do cíle.

Pomocí této doplňkové funkce lze na displeji současně zobrazit tři druhy informací.

„Head-Up Display je za zlomek ceny podobných řešení dostupných na trhu, ale se špičkovou funkcí,“ řekl produktový vedoucí v Sygic, Lukáš Dermek.

„Pokyny a všechny informace mají plovoucí zobrazení v zorném poli řidiče při pohledu na silnici, což přispívá ke zvýšení bezpečnosti i komfortu,“ dodal.

Nová generace doplňkové funkce Head-Up Display je k dispozici v rámci Sygic GPS Navigation pro Apple a Android.