Black Friday se u Sygic nese ve znamení vylepšených funkcí, které vám ušetří čas i peníze

22. 11. 2023

Navigace Sygic nabízí stále pokročilejší funkce, které řidičům poskytují cenné informace, díky kterým se mohou na cestách lépe rozhodovat, čímž v konečném důsledku ušetří čas i peníze. Předplatné Premium+ nyní zahrnuje funkce „Time to Leave“ (čas odjezdu) a „Average Speed Cameras“ (hlášení radarů měřících průměrnou rychlost). U příležitosti Black Friday Sygic připravil výhodné ponuky pro nové i věrné uživatele. Řidiči s doživotní licencí Sygic získají přístup k funkcím Premium+ na celý rok za exkluzivní cenu pouhých 9,99 €.

Na základě zpětné vazby od uživatelů Sygic do navigačního systému integroval upozornění na radary pro měření průměrné rychlosti. Řidiči jsou tak nyní informováni o radarech před monitorovaným úsekem i před jeho koncem. Cílem je podpořit bezpečnost jízdy, upozornit řidiče na měřené úseky, zajistit plynulejší provoz a předcházet nehodám.

Navigace Sygic nově také využívá funkci známou z vyhledávačů: sledování dopravní situace na trase v reálném čase. Po výběru trasy a klepnutí na spodní list s podrobnostmi o trase se v aplikaci zobrazí interaktivní graf s podrobnými údaji o hustotě dopravy na vybrané trase během dne. Výběrem preferovaného času odjezdu uživatelé obdrží odhadovaný čas příjezdu do cíle.

Tyto praktické funkce jsou součástí balíčku Premium+ a jsos k dispozici pro uživatele systému Android i iOS.

Uživatelé bezplatné verze Sygic GPS Navigace obdrží u příležitosti Black Friday exkluzivní nabídku roční licence Premium+ prostřednictvím newsletteru za pouhých 14,99 € na první rok. Slevový kód v newsletteru dostanou i uživatelé s doživotní licencí, kteří tak mohou na ročním predplatném Premium+ ušetřit ještě výrazněji.