W Black Friday, Sygic oferuje Ci ulepszone funkcje dla zaoszczędzenia czasu i pieniędzy

22. 11. 2023

Innowacje w ramach nawigacji Sygic GPS ewoluują inteligentnie, dostarczając kierowcom bezcennych danych, dzięki którym mogą podejmować lepsze decyzje podczas jazdy, co ostatecznie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Subskrypcja Premium+ obejmuje teraz funkcje „Czas wyjazdu” i „Fotoradary średniej prędkości”. W Black Friday Sygic przygotował korzystne rabaty zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Użytkownicy Lifetime mogą uzyskać dostęp do funkcji Premium+ przez cały rok w specjalnej cenie zaledwie 9.99€.

W odpowiedzi na potrzeby naszych użytkowników, Sygic zintegrowało powiadomienia o fotoradarach średniej prędkości z systemem nawigacji. Kierowcy są teraz informowani o fotoradarach średniej prędkości przed monitorowanym odcinkiem trasy oraz na jej końcu. Celem jest promowanie nawyków bezpiecznej jazdy i ostrzeganie kierowców o monitorowanych strefach prędkości, co zapewnia płynność ruchu i zapobieganie wypadkom.

Nawigacja Sygic GPS posiada także funkcję znaną z wyszukiwarek: ruch w czasie rzeczywistym w określonych lokalizacjach w ciągu dnia. Po wybraniu trasy oraz ekranu na dole ze szczegółami trasy, Sygic wyświetla interaktywną mapkę przedstawiającą godziny szczytu na wybranej trasie w ciągu całego dnia. Wybierając czas odjazdu, użytkownicy otrzymują swój szacunkowy czas przybycia.

Te przełomowe funkcje są częścią pakietu Premium+ i są dostępne zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS.

Ekskluzywna oferta w Black Friday dla użytkowników bezpłatnej nawigacji Sygic GPS umożliwia wykupienie subskrypcji Premium+ za pośrednictwem naszego newslettera na pierwszy rok za jedyne 14.99€. Kod rabatowy newslettera Black Friday pozwala użytkownikom na stałe korzystać z jeszcze większych oszczędności.